Konkurs na logotyp muzeum (jest nagroda) i konferencja "Muzeum w Iławie — potrzeba i konieczność"

2021-10-13 14:17:04(ost. akt: 2021-10-13 14:23:13)
Rycina przedstawiająca dawną Iławę

Rycina przedstawiająca dawną Iławę

Autor zdjęcia: archiwum Towarzystwa Miłośników Ziemi Iławskiej

Wciąż jeszcze nie wiadomo gdzie dokładnie, ale ma powstać. Mowa rzecz jasna o muzeum regionalnym w Iławie. Towarzystwo Miłośników Ziemi Iławskiej i urząd miasta Iława przeprowadzają już nawet konkurs na jego logotyp oraz organizują konferencję związaną z tym tematem.
Agnieszka Zielińska z Towarzystwa Miłośników Ziemi Iławskiej poinformowała nas właśnie, że termin składania projektów do konkursu na logotyp iławskiego muzeum został przedłużony do niedzieli 17 października.

— Towarzystwo Miłośników Ziemi Iławskiej zaprasza wszystkich do udziału w konkursie na stworzenie graficznego logotypu iławskiego muzeum. Dołóżmy naszą "cegiełkę" w tworzenie lokalnej jednostki muzealnej, a wspólnie damy radę! — mówi entuzjastycznie Agnieszka Zielińska.

— Przewidujemy nagrodzenie czterech projektów nagrodami rzeczowymi wraz z bonami pieniężnymi o wartości 100 zł każdy. Zwycięzca i trzy osoby wyróżnione wybiorą sobie nagrody, które zakupimy w ramach konkursu — dodaje historyczka.


Regulamin i karta zgłoszeniowa do konkursu znajdują się na stronie facebookowej Towarzystwa Miłośników Ziemi Iławskiej.

— Przy okazji zapraszamy na konferencję pt. "Muzeum w Iławie — potrzeba i konieczność". Odbędzie się ona już w piątek 15 października. Spotykamy się o godz. 10.00 na Placu Bandurskiego, przy fontannie z żaglami na Starym Mieście. Zapraszamy, wspólnie poznamy kilka propozycji miejsc zlokalizowania iławskiego muzeum. Kto ciekawy niech przybywa! A po spacerze zapraszamy do sali konferencyjnej Iławskiego Centrum Kultury na dyskusję z ekspertami; wybitni goście będą czekać na Wasze pytania — mówi Zielińska.

zico
m.partyga@gazetaolsztynska.pl

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5