Czas start! Zaczynamy głosowanie w Plebiscycie Sportowym Gazety Iławskiej! [LISTA KANDYDATÓW]

2021-02-03 07:55:00(ost. akt: 2021-03-25 14:29:36)
Galę podsumowującą poprzedni plebiscyt sportowy "Gazety Iławskiej" zorganizowaliśmy w Porcie 110 w Iławie

Galę podsumowującą poprzedni plebiscyt sportowy "Gazety Iławskiej" zorganizowaliśmy w Porcie 110 w Iławie

Autor zdjęcia: Wiesław Raczkowski

NASZA AKCJA|| Tylko przez chwilę zastanawialiśmy się, czy organizować Plebiscyt na Najpopularniejszego Sportowca, Trenera oraz Klub 2020 roku. Odpowiedź była jednak oczywista: robimy to!
Rok 2020 naznaczony został przez pandemię, jednak to nie znaczy, że sportowcy z powiatu iławskiego nie reprezentowali nas na arenach miejskich, powiatowych, wojewódzkich, ogólnopolskich a także światowych. Sama ilość artykułów ukazujących się na naszych łamach przez poprzedni rok świadczyła o tym, że sport — także nasz, lokalny — żyje i ma się dobrze (choć koronawirus wciąż podstawiał mu nogę).

Ten 2020 rok był bardzo specyficzny, jednak nie chcemy dopuścić do rocznej przerwy w naszej sportowej zabawie, czyli w Plebiscycie na Najpopularniejszego Sportowca, Trenera i Klub i tym samym zawieść naszych czytelników. W ten sposób chcemy także jeszcze bardziej docenić trud naszych reprezentantów z miasta i gminy Iława, Susz i Kisielice — bo trenować i startować w zawodach w tak anormalnych warunkach jest jeszcze trudniej.

Właśnie zakończyliśmy tworzenie pierwotnych list kandydatów w kategoriach: Sportowiec, Trener i Klub. Wciąż jednak można zgłosić swoich kandydatów wysyłając wiadomość na adres e-mailowy: ilawa@gazetaolsztynska.pl. W treści maila należy podać imię i nazwisko Sportowca lub Trenera (ewentualnie nazwę zgłoszonego Klubu) oraz dyscyplinę i klub, który reprezentuje. Pochylimy się nad tymi zgłoszeniami.

Nazwisk kandydatów i nazw klubów zgłoszonych po rozpoczęciu głosowania z przyczyn technicznych nie możemy zamieścić w kolejności alfabetycznej. Ich kandydatury zamieszczać będziemy na końcu listy.

Głosowanie odbywające się za pomocą wysyłanych sms-ów rozpoczyna się dziś, tj. w środę 3 lutego, a zakończy się w sobotę 10 kwietnia w samo południe (dokładnie 11.59) — głosy oddane po tym czasie będą nieważne. Regulamin znajdziecie Państwo pod listami z kandydatami.

Całą sportową zabawę podsumujemy na tradycyjnej Gali. W poprzednim roku, w związku z pandemią, odbywającą się w hotelu Port 110 galę musieliśmy przełożyć z marca na wrzesień, ale ostatecznie udało się ją zorganizować, a laureaci i zaproszeni goście w pełni rozumieli tę sytuację. Ostateczne wyniki głosowania podajemy jednak tradycyjnie nie na gali, tylko znane są one od razu po zakończeniu głosowania. Gala dla zwycięzcy to tylko czysta przyjemność oczekiwania na nagrodę:)

Tradycyjnie możemy liczyć na wsparcie naszych patronów oraz sponsorów, ich herby i logotypy prezentujemy na grafikach. W kolejnych artykułach będziemy przybliżać naszych kandydatów, zaprezentujemy także sponsorów i patronów.
PATRONI NASZEGO PLEBISCYTU:
••• starosta powiatu iławskiego Bartosz Bielawski
••• burmistrz Iławy Dawid Kopaczewski
••• wójt gminy Iława Krzysztof Harmaciński
••• burmistrz miasta i gminy Susz Krzysztof Pietrzykowski
••• burmistrz miasta i gminy Kisielice Rafał Ryszczuk
Kliknij w zdjęcie, aby zobaczyć wszystkich patronów

SPONSORZY NASZEGO PLEBISCYTU:
> Amex-Bączek - Producent okien i drzwi (sponsor główny)
> Port 110
> Szkoła Języków GREGOR
> Ivendo Solar
> Konstal
> Frick Gym
> Gospodarstwo Rybackie w Iławie
> Tomcolor
> Sport A-Z
> Fit House — Fitness Club
> Restauracja U Czapy
> Paszynin Auto Centrum Susz
> Body Choice

Ty także chciałbyś zostać sponsorem plebiscytu? Jeśli tak, to czekamy na kontakt na adres e-mail: ilawa@gazetaolsztynska.pl lub pod numerem telefonu 89 648 77 36.

KATEGORIA SPORTOWIEC
JAK GŁOSOWAĆ?
Aby zagłosować na danego sportowca, należy wysłać sms pod numer 7248 o treści gi.spr.x - gdzie X to numer przypisany konkretnemu sportowcowi. Koszt jednego sms’a wynosi 2,46 zł z VAT.

WYNIKI PLEBISCYTU
Są aktualizowane na bieżąco

KATEGORIA TRENER
JAK GŁOSOWAĆ?
Aby zagłosować na danego trenera, należy wysłać sms pod numer 7248 o treści gi.trn.x - gdzie X to numer przypisany konkretnemu trenerowi. Koszt jednego sms’a wynosi 2,46 zł z VAT.

WYNIKI PLEBISCYTU
Są aktualizowane na bieżąco

KATEGORIA KLUB
JAK GŁOSOWAĆ?
Aby zagłosować na dany klub, należy wysłać sms pod numer 7248 o treści gi.klb.x - gdzie X to numer przypisany konkretnemu klubowi. Koszt jednego sms’a wynosi 2,46 zł z VAT.

WYNIKI PLEBISCYTU
Są aktualizowane na bieżąco


zico
m.partyga@gazetaolsztynska.pl

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5