Artystki i artyści z iławskich przedszkoli dali niezłe show! [ZDJĘCIA, WIDEO]

2019-06-07 12:37:38 (ost. akt: 2019-06-07 12:45:59)

Autor zdjęcia: Mateusz Partyga

Już po raz piętnasty odbył się muzyczny przegląd zespołów pt. "Przedszkole tańczy i śpiewa!". Na scenie w hali widowiskowo-sportowej wystąpiło dwanaście grup.
Jak nam przekazała dyrektor Iławskiego Centrum Kultury, Ewa Wiśniewska, pierwsza edycja wydarzenia noszącego nazwę Dziecięce Prezentacje Artystyczne "Przedszkole tańczy i śpiewa" odbyła się w 2004 roku. Corocznie impreza jest okazją do wysłuchania i zobaczenia wokalnych i tanecznych popisów dzieci z przedszkoli miejskich oraz prywatnych.

W hali nad Małym Jeziorakiem wystąpiły dziś grupy taneczno-wokalne z przedszkola miejskiego nr 2, przedszkola miejskiego nr 3, przedszkola miejskiego nr 4, przedszkola miejskiego nr 5, przedszkola miejskiego nr 6 oraz z przedszkoli niepublicznych; "Majka", "Pluszak", "Guguś" i "Mali Odkrywcy".

Nie było żadnych nagród czy wyróżnień — "Dziecięce Prezentacje Artystyczne" mają charakter przeglądu i niech tak zostanie. Poniżej zdjęcia z wydarzenia i nagranie występu grypy z Anglojęzycznego Niepublicznego Przedszkola "Guguś".

zico
m.partyga@gazetaolsztynska.pl2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5