Już 400 biletów sprzedanych na koncert Nocnego Kochanka! Wygraj jedne z ostatnich wejściówek do Iowa [KONKURS — AKTUALIZACJA]

2019-04-09 10:09:48(ost. akt: 2019-04-09 13:13:30)

Autor zdjęcia: Plakat promujący trasę koncertową

Pytanie: czy koncert Nocnego Kochanka odbędzie się w dolnej czy górnej sali Iowa Music Bar nie ma racji bytu. Zainteresowanie jest tak duże, że oczywistą sprawą jest, że występ będzie miał miejsce w górnej, dużo większej sali.
Koncert odbędzie się w niedzielę 14 kwietnia, w Iowa wystąpią zespoły Nocny Kochanek i ThermiT. Więcej informacji na temat wykonawców poniżej.

UWAGA! KONKURS!
Dla pierwszych dwóch osób, które zadzwonią do naszej redakcji dziś (wtorek 9 kwietnia) równo o godzinie 13.00 i odpowiedzą poprawnie na pytanie konkursowe, mamy podwójną wejściówkę na koncerty zespołów Nocny Kochanek i ThermiT.
Pytanie brzmi: jak poprzednio nazywał się Iowa Music Bar? Chodzi oczywiście o dolną salę.
Numer telefonu do redakcji: 89 648 77 36.

AKTUALIZACJA (13:11)
Rozstrzygnęliśmy już nasz konkurs, w którym do wygrania były dwie podwójne wejściówki na niedzielny koncert zespołów Nocny Kochanek i ThermiT w Iowa Music Bar.
Zwycięzcami są Joanna Dymek z Iławy i Piotr Guzowski, również z Iławy. Gratulujemy i życzymy dobrej zabawy!

INFO O KONCERCIE
Miejsce:
Iowa Music Bar, ul. Broniewskiego 3, 14-200 Iława
Data:
niedziela 14 kwietnia 2019, otwarcie lokalu o 18.00.

BILETY
Bilety dostępne w klubie oraz w sprzedaży online:
40 zł przedsprzedaż / 50 zł w dniu koncertu.

Bilety: https://goout.net/pl/bilety/nocny-kochanek/nlsd/
Facebook: www.facebook.com/nocnykochanek
YouTube: www.youtube.com/c/NocnyKochanek
Strona internetowa: www.nocnykochanek.pl

INFO O ZESPOŁACH
Nocny Kochanek

To muzycznie klasyczny heavy metal inspirowany gigantami gatunku, co słychać na pierwszy rzut… ucha. Teksty zawierają specyficzny nocno-kochankowy humor i zazwyczaj opierają się na faktach, czasami nawet autentycznych..! Wykorzystując humor bazujący często na pastiszu, grach językowych i abstrakcji, Nocny Kochanek rysuje obraz polskiej subkultury metalowej z ogromnym dystansem do samych siebie oraz do wizerunku kojarzonego zazwyczaj z klasycznym heavy metalem.
"Randka w Ciemność" to trzeci studyjny album zespołu Nocny Kochanek. Grupa prezentuje kolejną porcję humoru w warstwie lirycznej, tym razem skupiając się głównie na relacjach damsko-męskich. Muzycznie, album inspirowany jest ikonami gatunku: Iron Maiden, Metallica, Blind Guardian czy Manowar. Autorem ilustracji jest ponownie Robert Adler. "Randka w Ciemność" to jego czwarta okładka wykonana dla zespołu.
Premiera wydawnictwa: piątek – 11 stycznia 2019. Płyty CD do nabycia na sklep.nocnykochanek.pl oraz w sklepach muzycznych i księgarniach w całej Polsce.

ThermiT
Zespół powstał na przełomie 2009 i 2010 roku z inicjatywy Jendrasa, Młodego i Przydepa. Po okresie instrumentalnego młócenia miejsce za mikrofonem zajął Trzeszczol. Tak ukształtowała się ekipa przyjaciół, która pod nazwą ThermiT nagrała EP "Encephalopathy". Po ograniu setek scen i zwycięstwach na wielu festiwalach muzycznych zespół wydał w 2016 roku debiutanckiego long playa "Saints", który otworzył kolejny rozdział w historii ThermiT. Z przeszło 250 koncertów zagranych przez ThermiT wspomnieć należy przede wszystkim: występ na Impact Festival 2015, Metalmania 2017 czy trasa koncertowa w UK zwieńczona występem na Mammothfestival 2017 w Brighton.
źródło: materiały organizatora

zico
m.partyga@gazetaolsztynska.pl2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5