Iława będzie miała nowy festiwal? Wśród artystów Fisz Emade

2019-03-14 08:58:50 (ost. akt: 2019-03-14 11:49:46)
Festiwal miałby odbyć się między innymi w iławskim amfiteatrze

Festiwal miałby odbyć się między innymi w iławskim amfiteatrze

Autor zdjęcia: Mateusz Partyga

Bardzo interesująco zapowiada się koniec wakacji w Iławie. Miasto planuje zupełnie nowy festiwal. Póki co nikt nie zdradza szczegółów.
Mimo, że jeszcze dobrze nie zadomowiła się u nas wiosna, a do lata zostało kilka miesięcy, to my już wybiegamy do wydarzeń, które będą miały miejsce w ostatnią sobotę sierpnia. Dokładnie 31.
Póki co opieramy się jedynie na informacjach nieoficjalnych, bo oficjalnie nikt nie potwierdza, ani nie zaprzecza, że nowy iławski festiwal muzyczny ma się odbyć. Jednak, jak udało nam się ustalić, ma to być coś, czego jeszcze w Iławie nie było.
Festiwal miałby odbywać się w iławskim amfiteatrze, ale jest duże prawdopodobieństwo, że powstanie także druga scena.
— Ma to być impreza dla całych rodzin, nie zabraknie gwiazd polskiej sceny - mówi osoba związana z organizatorami. — Planowana jest strefa dla najmłodszych, strefa chillout, ale na szczegóły jest jeszcze za wcześnie.

Nieoficjalnie wiemy, że wśród wykonawców pojawi się Fisz Emade, Mikromusic, czy The Dumplings.

Do tematu wrócimy.

zico/tow

Komentarze (3) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. do obu komentarzy niżej #2697740 | 46.186.*.* 14 mar 2019 18:43

  Wygląda to tak dlatego, że aktualnie to już nie jest gazeta tylko miesięcznik iławski. Sponsorowany między innymi przez starostwo wydające tam życie powiatu czy jakoś tak. Miesięcznik darmowy, bo nikt tego nie chciał już kupić. A portal... no cóż. Jest jaki widzimy.

  Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz

 2. Ale jak to? #2697609 | 37.47.*.* 14 mar 2019 14:46

  To nie wiadomo czy festiwal będzie i wiemy już jakie zespoły mogą się na nim pojawić? hahahhaahahahaha - konkretny artykuł, bardzo rzeczowy !!

  Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz

 3. masło maślane #2697607 | 37.47.*.* 14 mar 2019 14:42

  Co wyśta tu wypisali? Matko bosko, co za merytoryka... i to w gazecie .... litości. Jak można pisać że: "Póki co opieramy się jedynie na informacjach nieoficjalnych, bo oficjalnie nikt nie potwierdza, ani nie zaprzecza, że nowy iławski festiwal muzyczny ma się odbyć. " (...) by następnie napisać: "Ma to być impreza dla całych rodzin, nie zabraknie gwiazd polskiej sceny - mówi osoba związana z organizatorami." (...) - To ja się pytam: z jakimi organizatorami skoro festiwalu ma nie być? ach momencik... skoro jest organizator to czego? festiwalu którego ma nie być? czy festiwalu który ma być ale organizator nie mówi jeszcze że ma być? czy może organizator nie jest organizatorem a festiwal ... hmmmm dziwne to wszystko ....

  odpowiedz na ten komentarz

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5