Koncert Kazika & Kwartetu ProForma tuż, tuż. Wygraj podwójną wejściówkę [KONKURS — AKTUALIZACJA]

2019-01-24 12:38:39(ost. akt: 2019-01-25 12:26:04)

Autor zdjęcia: materiały prasowe zespołu

W najbliższą sobotę 26 stycznia w Iowa Music Bar w Iławie koncert da legendarny już Kazik Staszewski, który przyjeżdża do nas ze swoim kolejnym muzycznym projektem tworzonym z Kwartetem ProForma.
Sobotni koncert to kolejna muzyczna uczta w Iowa Music Bar (Iława, ul. Broniewskiego 3). Bilety są już do kupienia od kilku tygodni. Przedsprzedaż stacjonarna prowadzona jest do soboty 26 stycznia do godz. 17.00 w Iowa Music Bar oraz w sklepie Rondo przy ul. Kościuszki.

Bilety są też do kupienia online (iowamusicbar@gmail.com). W przedsprzedaży bilety kosztują 69 złotych, w dzień koncertu: 79 złotych.

Jak nam przekazali dziś organizatorzy wydarzenia, koncert na pewno odbędzie się na górnym poziomie Iowa.

UWAGA! KONKURS!
Dla pierwszych dwóch osób, które zadzwonią do naszej redakcji w piątek 25 stycznia równo o godzinie 12.00 mamy podwójną wejściówkę na koncert Kazik & Kwartet ProForma. Numer telefonu do redakcji: 89 648 77 36. Pytanie konkursowe jest łatwe, dla niektórych — nawet banalnie proste, i brzmi: Jak na imię miał ojciec Kazika Staszewskiego?
AKTUALIZACJA
Piątek 25 stycznia, godz. 12.23
Rozstrzygnęliśmy nasz konkurs, w którym do wygrania były dwie podwójne wejściówki na sobotni koncert Kazik & Kwartet ProForma w Iowa Music Bar.
Refleksem, wiedzą ale też szczęściem wykazały się dwie nasze czytelniczki: Iwona Sadowska z Wikielca oraz Agnieszka Przekopowicz, iławianka mieszkająca aktualnie w Gdańsku.
Gratulujemy i życzymy miłej zabawy.

Przy okazji publikujemy kilka cennych uwag ze strony Iowa Music Bar, dotyczących wejść na koncerty osób nieletnich.
— Mamy dla Was kolejną, ważną informację! Bardzo często dostajemy od Was zapytania o wejście na koncert z dzieckiem i odwrotnie, o bilet dla opiekuna dla osoby nieletniej. Dziś rozwiewamy wszelkie wątpliwości! Wprowadzamy stałą zasadę -50%!
To znaczy:
— Jesteś osobą dorosłą i chcesz przyjść na koncert z dzieckiem? Nie ma problemu! Dziecko do 12 roku życia dostaje zniżkę -50% na bilet.
lub inaczej:
— Masz mniej niż 16 lat i potrzebujesz opiekuna, aby pojawić się na koncercie? Twój opiekun otrzymuje zniżkę -50% na bilet! Zasady obowiązują na wszystkich koncertach!
UWAGA: Bilety zniżkowe będą dostępne tylko i wyłącznie na bramce. W przypadku osób dorosłych, które będą chciały wejść z dzieckiem do lat 12, wymagamy okazania legitymacji szkolnej do weryfikacji.

BILETY NA KONCERT KAZIKA
69 zł - przedsprzedaż
79 zł - w dniu koncertu
Sprzedaż:
stacjonarnie - Iowa Music Bar i sklep Rondo przy ul. Kościuszki
online - iowamusicbar@gmail.com

red
ilawa@gazetaolsztynska.pl

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5