Młodziczki Zrywu wygrały półfinały i jadą walczyć o medale mistrzostw Polski [ZDJĘCIA]

2016-07-07 10:37:32(ost. akt: 2016-07-07 10:55:08)
Wiktoria Stępień i Weronika Wrzesińska będą nas reprezentowały na finałach mistrzostw Polski

Tylko jedna drużyna reprezentowała MKS Zryw-Volley w turnieju półfinałowym mistrzostw Polski młodziczek. Jedna, ale za to silna: Wiktoria Stępień i Weronika Wrzesińska wygrały rozgrywki, do których doszło we wtorek i środę na Dzikiej Plaży w Iławie i teraz czeka je walka o mistrzostwo kraju!
Siatkarki Zrywu grę na swoim terenie i przed własną publicznością wykorzystały w stu procentach. Nasze najmłodsze zawodniczki kolejno pokonały w eliminacjach siatkarki z MUKS Joker Świecie 2:0, UKS Zatoka 95 Puck 2:0 oraz w meczu półfinałowym MLKS Fota Ola Ostróda 2:1. W meczu finałowym iławianki wygrały z ekipą UKS Zatoka 95 Puck - Zuzanna Herrmann/ Nikola Łysakowska 2:0.

Siatkarki plażowe Zrywu uzyskały awans do turnieju finałowego mistrzostw Polski z pierwszego miejsca i w dniach 27-28 lipca będą walczyć o medale. Trener Mieczysław Pietroczuk po turnieju powiedział:
— Jestem bardzo szczęśliwy i cieszę się razem z dziewczętami z tego sukcesu, ale tradycyjnie u swoich podopiecznych widzę ogromne pokłady możliwości lepszej gry. Dziewczęta wygrały wszystkie swoje mecze, ale popełniały dużo błędów, szczególnie w taktyce gry i w elemencie wystawy piłki do ataku. Czeka nas dużo pracy i liczę na poprawę, bo moim zdaniem stać nas na walkę o medale mistrzostw Polski i mając trochę czasu zrobimy wszystko w tym kierunku.

••• Organizator zawodów składa serdeczne podziękowanie za pomoc w sprawnym przeprowadzeniu półfinałów Iławskiemu Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji oraz Fundacji Huberta Jerzego Wagnera.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA TURNIEJU PÓŁFINAŁOWEGO MISTRZOSTW POLSKI W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ MŁODZICZEK: