Przypominamy: jutro spotkanie żeglarskie na wyspie Lipowy Ostrów

2016-06-08 09:21:53 (ost. akt: 2016-06-24 18:00:31)
Prace badawcze w ramach "Projektu Lipowy Ostrów"

Prace badawcze w ramach "Projektu Lipowy Ostrów"

Autor zdjęcia: arch. Navicula

— Mam przyjemność zaprosić na kolejne spotkanie żeglarskie, tym razem odbędzie się ono nie w murach budynku a na łonie natury — zapowiada Radosław Kamrowski, organizator iławskich spotkań żeglarskich.
Radek Kamrowski mówi o szczegółach spotkania.
— Jutro, tj. sobotę 25. czerwca spotykamy się na wyspie Lipowy Ostrów w "Zatoce Politechniki". Będziemy tam gościć, albo my będziemy gośćmi, bo trudno to jednoznacznie rozstrzygnąć, kto jest tam większym gospodarzem, pana Sławomira Dylewskiego ze Stowarzyszenia Przyjaciół Kanału Elbląskiego "NAVICULA", który opowie nam o "Projekcie Lipowy Ostrów", a także wiele innych ciekawostek związanych z samą wyspą.

Spotkanie zaczniemy tuż przed godziną 15.00 od... obejrzenia meczu Euro 2016 pomiędzy Polską a Szwajcarią. O godzinie 18:00 spacerem przejdziemy przez wyspę i posłuchamy opowiadań o niej i ciekawostek, później odbędzie się projekcja filmu, a zakończy wspólne ognisko i rozmowy do późnej nocy, dlatego też proszę wszystkich uczestników o zabranie z sobą wiązki chrustu, bo z tym na wyspie krucho, no i "małe co nieco".

Podziękowania dla dyrektora Związku Gmin Jeziorak pana Rafała Wisińskiego za udostępnienie rzutnika i ekranu oraz dla firmy Turhen Iława za udostępnienie agregatu, bez ich pomocy projekcja filmu nie byłaby możliwa. Pozdrawiam i zapraszam, Radek Kamrowski.

red. zico
m.partyga@gazetaolsztynska.pl

Na zdjęciach prace badawcze w ramach "Projektu Lipowy Ostrów"


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5