Zwycięski Jeziorak z pewnym awansem do A klasy [ZDJĘCIA]

2016-05-22 12:38:24(ost. akt: 2016-05-22 12:57:23)

Autor zdjęcia: Wiesław Raczkowski

Iławianie pokonali wczoraj na swoim terenie LZS Żak Jamielnik i na trzy kolejki przed końcem sezonu zapewnili sobie promocję do wyższej klasy rozgrywkowej
Jeziorak Iława – LZS Jamielnik 8:0

Bramki dla iławian zdobywali: 2 min. Jarosław Rzeźnikiewicz, 26 min Wojciech Figurski, 32 min. Jarosław Rzeźnikiewicz, 35 min. Wojciech Figurski, 62 min. Daniel Madej, 70 min Tomasz Kaszlewicz, 72 min. Wojciech Figurski, 79 min. Daniel Madej.

Mecz był dość jednostronny, Żak Jamielnik kilka razy był pod bramką Jezioraka, ale zagrożenia żadnego nie stworzył. Iławski bramkarz zachował czyste konto. Z biegiem czasu doświadczenie i rutyna naszych zawodników wzięła górę.

Jeziorak praktycznie co kilka minut gościł pod bramką Jamielnika. Golkiper tego zespołu raz po raz wychodził z tarapatów, ale musiał w sumie osiem razy wyciągać futbolówkę ze swoje bramki. Po końcowym gwizdku na stadionie zapanowała radość, strzeliły szampany, zawodnicy i działacze radowali się z awansu do wyższej klasy rozgrywkowej. Iławianie mają jeszcze do rozegrania trzy mecz mistrzowskie.

Oto co po meczu powiedział Andrzej Sobiech, prezes Jezioraka
- Na trzy kolejki przed zakończeniem sezonu już mamy zapewniony awans do A klasy. Jamielnik w tym meczu grał otwartą piłkę, nie bronił swojej bramki i to chyba cieszy wszystkich kibiców, że było na co popatrzeć. Na pewno trzeba będzie wzmocnić kadrę zespołu. Będziemy mieli trochę ,,święta”, ale trzeba pamiętać, że mamy jeszcze do końca sezonu mecze w Kisielicach z Olimpią, u siebie z Kazanicami i wyjazd do Łążyna.

Wiesław Raczkowski
ilawa@gazetaolsztynska.pl


Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. beka #1998359 | 95.91.*.* 23 maj 2016 19:02

    Beka z wiernych Jeziorowcow z mlyna. Same setki ich na meczu po który maja awans:)

    odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

    2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5