Pierwszy trening piłkarzy z Wikielca pod wodzą trenera Tarnowskiego [ZOBACZ ZDJĘCIA]

2016-01-12 09:56:28(ost. akt: 2016-01-12 10:05:32)
Od lewej strony Krzysztof Sadowski (prezes GKS Wikielec), Mariusz Jajkowski i trener Wojciech Tarnowski

Od lewej strony Krzysztof Sadowski (prezes GKS Wikielec), Mariusz Jajkowski i trener Wojciech Tarnowski

Autor zdjęcia: Wiesław Raczkowski

Na sztucznej płycie stadionu miejskiego w Iławie na pierwszym w tym roku treningu zebrali się wczoraj zawodnicy trzecioligowego GKS-u Wikielec. Na spotkanie przybyło ponad 20 piłkarzy z kadry Wikielca oraz kilku uzdolnionych juniorów.
Zabrakło Piotra Kacperka i Kamila Tomczyka, ale obaj usprawiedliwieni. Z zespołem już na dobre pożegnali się Adrian Żukiewicz, Dawid Chabko i Krystian Oleszko. Do zespołu ma natomiast dołączyć także Kamil Ludwiczak.

Zajęcia prowadził trener Wojciech Tarnowski, który przed świętami zastąpił na tym stanowisku Andrzeja Biedrzyckiego. Drugim trenerem jest Remigiusz Sobociński.

Trener Tarnowski w krótkiej rozmowie powiedział.
— Na pewno zespół jeszcze wzmocnimy. Mamy fajną, uzdolnioną młodzież w klubie. Do wyjazdu na obóz do Mysłakowic będziemy trenować w Wikielcu i w Iławie. Trenujemy cztery razy w tygodniu natomiast w piątek jest dzień wolny. Sobota to dzień na sparing lub grę wewnętrzną.

••• Obecny na treningu prezes Krzysztof Sadowski potwierdził, że jest dobrej myśli. Zawodnicy mają znakomite warunki do treningu, nie ma kłopotów finansowych, nie ma także żadnych zaległości w stosunku do zawodników. Dzięki współpracy gminy Iława z gminą Mysłakowice (województwo dolnośląskie) i pomocy wójta gminy Iława Krzysztofa Harmacińskiego zawodnicy GKS-u Wikielec po raz kolejny wyjadą na tygodniowy obóz sportowy do tej zaprzyjaźnionej górskiej miejscowości.

Wiesław Raczkowski
ilawa@gazetaolsztynska.pl


Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Do Wieśkielca #1904839 | 89.228.*.* 12 sty 2016 16:17

  Czy III ligowy GKS Wikielec duma i sława regionu Iławskiego nie posiada własnego kompleksu do treningów ? Tylko muszą trenować na kompleksie Iławskim ? III ligowiec gdzie 95 % zawodników to wychowankowie Jezioraka i innych klubów !

  Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz

 2. Obcy #1904649 | 89.228.*.* 12 sty 2016 11:49

  Po ile chłopaki zarabiają kasy i za ile pracuje Tarnowski i Sobociński. Skąd zawodnicy przybyli do Wikielca i za ile ruszają się na trawie. Kto jest głównym utrzymankiem tego majdanu.

  Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

  2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5