Zagrali w mikołajkowym turnieju. Najlepsza była drużyna ze Świątek

2016-12-15 19:18:31(ost. akt: 2016-12-15 19:23:04)

Autor zdjęcia: BT

Zwycięstwem drużyny ze Świątek zakończyła się zorganizowana w czwartek 15 grudnia kolejna edycja Mikołajkowego Halowego Turnieju Piłki Nożnej chłopców szkół podstawowych.
Turniej odbył się w hali sportowej SP 2 w Górowie Iławeckim, która jest jego gospodarzem od samego początku. Zagrały: SP 2 Górowo Iławeckie (dwa zespoły), UKS Junior Świątki oraz SP Kandyty.

Zwycięzcą została drużyna ze Świątek, drugie miejsce zajęła pierwsza drużyna SP 2 Górowo Iławeckie, trzecie miejsce przypadło Kandytom, a czwarte drugiemu zespołowi SP 2. Każda drużyna nagrodzona została pucharem, dyplomem oraz słodkim upominkiem ufundowanym przez szkolny sklepik.

Organizatorzy wyróżnili: Pawła Karpiniaka (UKS Junior Świątki, najlepszy zawodnik), Bartłomieja Gorzyckiego (SP 2 I Górowo Iławeckie, król strzelców) i Jakuba Szcześniaka (SP kandyty, najlepszy bramkarz).

W imieniu organizatorów Rafał Gajdamowicz szczególnie podziękował zawodnikom i ich opiekunom oraz sędziującemu wszystkie mecze Danielowi Wierzbowskiemu.


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: StronaBohdana

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5