Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej

2015-12-15 17:22:20 (ost. akt: 2015-12-15 17:23:47)

Autor zdjęcia: BT

Zwycięstwem pierwszej drużyny SP 2 Górowo Iławeckie zakończył się Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej zorganizowany 15 grudnia przez górowską szkołę podstawową.
W turnieju wzięły udział zespoły z Kandyt, Pieniężna i Górowa Iławeckiego. Razem na hali sportowej górowskiej podstawówki pojawiło się ponad trzydziestu młodych zawodników, miłośników piłki nożnej.

Po wylosowaniu kolejności meczy zespoły stanęły do sportowego boju w systemie „każdy z każdym”. Młodzi sportowcy wykazali się wielkim zaangażowaniem sprawiając, że każdy z meczy był ciekawym wydarzeniem (biorąc, oczywiście wiek i poziom wyszkolenia) godnym uwagi skromnej widowni składającej głównie z koleżanek i kolegów klasowych.

Na zakończenie turnieju kolejność drużyn wyglądała następująco:

I miejsce – SP 2 Górowo Iławeckie (pierwszy zespół);
II miejsce – SP Pieniężno;
III miejsce – SP Kandyty;
IV miejsce – SP 2 Górowo Iławeckie (drugi zespół).

Każda z drużyn turnieju uhonorowana została pamiątkowym pucharem oraz dyplomem. Za organizację całości odpowiedzialny był p. Rafał Gajdamowicz, który dodatkowo wyróżnił statuetkami najlepszego bramkarza (Szymon Pacewicz) i strzelca (Gracjan Łazurkiewicz).


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: StronaBohdana

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. firma #1888159 | 81.15.*.* 22 gru 2015 09:26

  Ja zauważyłem ze tylko ta gazeta i portal kręci sie tylko głównie tym co sie dzieje w Górowie w Wojciechach nic o Bartoszycach zero zainteresowania!!!tak dokładnie grane było w Bezledach o puchar Burmistrza miasta Bartoszyce a TU CISZA!!! Chyba trzeba sie tym zająć!!!

  Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

  1. Rodzic #1882616 | 91.199.*.* 16 gru 2015 14:14

   Mam pytanko. W dniu 28.11.2015 r. odbył się turniej z udziałem AP Górowo, DKS Dobre Miasto i Victorii Bartoszyce. Z tego co zauważyłam to fotograf był. Dlaczego nie ma artykułu na temat w/w turnieju?

   Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

   2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5