„Naucz mnie babciu tańczyć walczyka”

2018-01-11 10:00:00 (ost. akt: 2018-01-10 12:19:39)
Żelazna Góra\\\ Andrzejki „W rytm walczyka”, które zorganizowane zostały w Żelaznej Górze spotkały się z bardzo ciepłym przyjęciem. Teraz czas na kolejną zabawę.
— Nie mamy zamiaru spocząć na laurach i razem z Klubem Aktywnego Seniora organizujemy kolejne spotkanie, które mamy nadzieję będzie okazją do wspólnej zabawy kilku pokoleń — mówi Jolanta Skowroń. — Zabawa będzie kolejna imprezą z cyklu „W rytm walczyka” jednak ze względu na zbliżający się Dzień Babci i Dziadka imprezie przyświecać będzie hasło „Naucz mnie babciu tańczyć walczyka”. Zapraszamy serdecznie wszystkich chętnych do świetlicy wiejskiej w Żelaznej Górze 18 stycznia od godz. 13.00.
Zabawa będzie miała charakter koszykowy, więc każdy będzie mógł zajadać smakołyki, które najbardziej lubi. Czemu warto dołączyć? Czekać będzie na Państwa szereg atrakcji. Jedną z nich jest muzyka na żywo w wykonaniu Dariusza Wileńskiego, który spotkanie również poprowadzi i nauczy nas tańczyć walczyka – już mieliśmy okazję przekonać się, że potrafi poprowadzić imprezę jak zawodowy wodzirej i porwać do tańca najbardziej opornych uczestników. Ponadto będzie można zobaczyć występ bezbłędnego „Teatru Pomyłek” działającego przy Braniewskim Centrum Kultury, który nie raz swoją publiczność rozbawił do łez. W ramach zabawy będzie również przeprowadzony konkurs na najlepsze ciasto w gminie i oczywiście nie zabraknie konkursów i zabaw dla dzieci. Nie może Państwa zabraknąć!

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5