Jedenaście drużyn zagrało w turnieju z okazji jubileuszu Zespołu Szkół Kształtowania Środowiska i Agrobiznesu

2022-04-18 12:00:00(ost. akt: 2022-04-20 14:59:46)

Autor zdjęcia: Arch. ZSKŚiA Giżycko

Turniej halówki to kolejne działanie, którym Zespół Szkół Kształtowania Środowiska i Agrobiznesu w Giżycku świętuje jubileusz 20-lecia nadania nazwy.
Zaproszenie do udziału w turnieju otrzymało 11 szkół podstawowych. Skorzystało z niego siedem szkół: SP 2, SP 3, SP 4, SP Miłki, SP Ryn, SP Wilkasy, SP Wydminy.

5 kwietnia odbyły się pierwsze turniejowe rozrywki. Awans do finału wywalczyły wówczas SP 2 i SP 4.

Kolejne sportowe zmagania miały miejsce 7 kwietnia. W tym dniu do finału zakwalifikowały się drużyny z SP Ryn i SP Wydminy.
Z kolei finał Turnieju Nożnej Piłki Halowej odbył się 12 kwietnia. Po zdrowej i emocjonującej rywalizacji podium zdobyły drużyny: 1. SP 2, 2. SP Wydminy, 3. SP 4.

Na zakończeniu rozgrywek byli obecni: Mirosław Dariusz Drzażdżewski – starosta giżycki, Wojciech Karol Iwaszkiewicz – burmistrz Giżycka, Ewa Ostrowska – dyrektorka Centrum Profilaktyki Uzależnień i Integracji Społecznej. 

- Turniej Nożnej Piłki Halowej Szkół Podstawowych Giżycka i okolic to wydarzenie, które nie tylko uświetniło nasz jubileusz, ale także realizowało cele profilaktyczne. Wskazało młodym ludziom ciekawe sposoby spędzania wolnego czasu, promując sportową postawę i dbałość o tężyznę fizyczną - przekazują organizatorzy. - Wierzymy że kolejne działania w ramach jubileuszu będą równie ciekawe i pełne pozytywnych emocji.

Fot. Arch. ZSKŚiA

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5