Paczka od policjantów rozweseli święta

2020-12-15 10:00:14 (ost. akt: 2020-12-15 10:03:20)

Autor zdjęcia: Arch. KPP Giżycko

Policjanci i pracownicy giżyckiej komendy włączyli się w ogólnopolską akcję „Szlachetna paczka”, której ideą jest pomoc osobom najbardziej potrzebującym, znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej. Zakupione przez policjantów rzeczy trafiły do mieszkanki powiatu giżyckiego, która samotnie wychowuje 15-letniego syna.
W zbiórce pieniędzy udział wzięli policjanci, pracownicy cywilni oraz Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Policjantów w Giżycku oraz darczyńcy z Polski.

Policjanci z anonimowej bazy wybrali rodzinę, której chcieli pomóc. Dzięki ich pomocy piękne święta będzie miała mieszkanka powiatu giżyckiego, która samotnie wychowuje syna. Za zebrane pieniądze, na podstawie listy, funkcjonariusze zakupili najpotrzebniejsze rzeczy, m.in. produkty żywnościowe, środki czystości, odzież, a także został przekazany węgiel i tablet dla chłopca. Do paczki trafiły również bony podarunkowe, za które kobieta i chłopiec będą mogli dokupić potrzebne im rzeczy.

— 12 grudnia paczka została przekazana do sztabu akcji w Giżycku, skąd zostanie przewieziona do rodziny. Wszyscy policjanci i pracownicy giżyckiej komendy składają rodzinie najpiękniejsze życzenia Świąt Bożego Narodzenia. Mamy nadzieję, że paczka sprawi im wiele, wiele radości i uśmiechu na twarzy — przekazują giżyccy policjanci.
KPP Giżycko, ich/rj

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5