Biwak niespodzianka

2015-04-28 14:09:54(ost. akt: 2015-04-29 08:07:38)
Biwak w Stręgielku

Biwak w Stręgielku

Autor zdjęcia: Arch. Publicznego Gimnazjum im. Szarych Szeregów w Wilkasach

W dniach 24-26.05 klasa 3b z gimnazjum w Wilkasach wybrała się na biwak do Stręgielka. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, ze dowiedzieli się o nim w chwili dotarcia na miejsce pobytu. Wychowawca - p. Tomasz Marciniak w porozumieniu z rodzicami zorganizował w sekrecie biwak dla swojej klasy.
W piątek na lekcji zawiązano uczniom oczy i zaprowadzono do autobusu. Pomysłom, jaki może być cel podróży nie było końca, jednak nikt się nie spodziewał takiej niespodzianki. Po wyjściu z autobusu zauważyli wychowawcę, który już na nich czekał. Zachwyceni odnaleźli swoje bagaże w luku ówcześnie spakowane przez rodziców.

Następnie mogli się cieszyć wspaniałym warunkami ośrodka. Boiska pozwalały na grę w piłkę nożną, koszykówkę, siatkówkę czy palanta. Tuż obok znajdowało się jezioro, dzięki czemu i miłośnicy łowienia ryb mogli się wykazać. Pogoda dopisała, dlatego niemal cały weekend spędzili na zewnątrz. Wieczorami rozpalano ognisko i wspólnie spędzano czas na grach, rozmowach czy pieczeniu ziemniaków.

Niepowtarzalny klimat i ogromna wdzięczność najlepiej podsumowują ten weekend. Teraz uczniowie głowią się, jaką niespodziankę mogą zorganizować oni swojemu wychowawcy, jednak zrewanżować się za taki prezent może być naprawdę ciężko.Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się  informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Źródło: Artykuł internauty

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5