Czarne Pantery na Biegu Jaćwingów

2014-07-31 12:44:13(ost. akt: 2014-07-31 12:48:28)
Zawodnicy z Giżycka na zawodach w Gołdapi

Autor zdjęcia: Arch. prywatne

Do rywalizacji na dystansie 21 km stanęło w Gołdapi około 120 rolkarzy i nartolorkarzy. Mimo 30-stopniowego upału frekwencja dopisała i wszyscy ukończyli bieg.
Z sukcesami powrócili zawodnicy Giżyckiego Stowarzyszenia Łyżwiarskiego Czarne Pantery. Anna Stankiewicz wśród kobiet w kategorii K-3 z czasem 0:48:58 zajęła pierwsze miejsce (open wśród kobiet 3).

Najlepszy wśród giżyckich zawodników Zdzisław Maliszewski z czasem 0:41:02 w kategorii M-4+ zdobył miejsce pierwsze (open wśród mężczyzn 8) przed Tomaszem Kulikiem, który z czasem 0:46:06 w kategorii M-2 był szósty (open wśród mężczyzn 16).

Lachowicz Leszek z czasem 0:46:19 stanął na drugim stopniu podium wśród M-3 (open 17) a Grzegorz Korecki z czasem 0:46:21 był siódmy w M-2 (open 18). W kategorii wiekowej M-3 Andrzej Lemieszek z czasem 0:47:26 był trzeci (open 21), Bogumił Abram zajął miejsce czwarte z czasem 0:48:54 (open 24) oraz Andrzej Bartłoczuk miejsce szóste z czasem 0:53:29 (open 28).

Następny start Czarnych Panter to drużynowy nocny bieg w Katowicach już 9 sierpnia. Powodzenia!