Zadbali o zdrowie najmłodszych piłkarskich talentów

2021-02-22 20:33:08 (ost. akt: 2021-02-22 20:38:59)

Autor zdjęcia: Rona 03 Ełk

Chmielewski Ubezpieczenia i Finanse to silna regionalna marka operująca w sektorze ubezpieczeniowym. Na swoją opinię zapracowała nie tylko oferowaną paletą ubezpieczeń, ale również poprzez wspieranie lokalnego społeczeństwa. Ostatnio Chmielewski Ubezpieczenia i Finanse zadbał o małych piłkarzy z ełckiej Rony.
Pozycja lidera na lokalnym rynku, jaką przez lata wypracowała firma Chmielewski Ubezpieczenia i Finanse, to efekt rzetelnego podejścia do klienta, współpracy z 15 zakładami ubezpieczeń oraz nieustannie dostosowywanej pod klientów palety przeróżnych ubezpieczeń. A tych w swojej ofercie firma ma sporo i zawsze dobiera korzystającym z jej usług te najkorzystniejsze.

Ważną częścią działania firmy jest fakt, iż współpracuje ze szkołami ubezpieczając uczące się w nich dzieci. Ponadto Chmielewski Ubezpieczenia i Finanse angażuje się we wspieranie aktywności fizycznej przy jednoczesnym dbaniu o zdrowie utalentowanej młodzieży – firma została sponsorem klubu piłkarskiego Rona 03 Ełk.

— Zasponsorowaliśmy dwa zespoły z Rony. To 60-cioro dzieci w ubezpieczeniu od następstw nieszczęśliwych wypadków NNW. Połamana ręka, noga – jeżeli coś zadziałoby się tym najmłodszym rocznikom, to my wówczas jako agencja ubezpieczeniowa pośredniczyliśmy i załatwialiśmy im darmowe ubezpieczenie. Tym samym dbamy o bezpieczeństwo najmłodszych piłkarzy Rony — precyzuje Mateusz Chmielewski.

Jaki był powód, że Chmielewski Ubezpieczenia i Finanse zaopiekowało się akurat adeptom futbolu z ełckiej Rony?

— Mieliśmy taką możliwość zasponsorowania młodym ełczanom trochę ubezpieczeń szkolnych więc wybraliśmy aktywne dzieciaki z Ełku. Zostaliśmy sponsorem klubu niesieni jego sukcesami — tłumaczy Chmielewski.

Rzeczywiście, jest co doceniać. Rona 03 Ełk regularnie testuje się na tle mocnych drużyn, sama organizuje własne turnieje i wypuszcza w świat piłkarskie talenty. Ostatnio pochwaliła się, że jej wychowankowie zostali mocno docenieni.

Zawodnikiem Stomilu Olsztyn został w połowie lutego 18-letni Bartek Pieńczykowski, a chwilę potem do kadry województwa warmińsko-mazurskiego powołano aż 3 piłkarzy Rony (Wojtkowski, Wenda, Tymoszczuk). To tylko potwierdzenie na skuteczność strategii rozwoju obranej przez ełcki klub. W Polskę Rona 03 Ełk wypuszczała wychowanków do takich klubów jak: Jagiellonia Białystok, Polonia Warszawa czy Legia Warszawa.

Dbanie o zdrowie najmłodszych, czy to dzieci aktywnych sportowo, czy też tych uczących się w ełckich szkołach to tylko fragment tego, co Chmielewski Ubezpieczenia i Finanse ma do zaoferowania.

— Ubezpieczenia komunikacyjne, majątkowe, dla firm, rolne. Nasza agencja ubezpieczeniowa oferuje także ubezpieczenia życiowe oraz ubezpieczenia dla dzieci. Tym, co zachęca ludzi do skorzystania z naszych usług jest fakt, iż można u nas porównać oferty kilku firm. Naszym klientom dobierzemy najlepsze ubezpieczenie, zawsze skrojone idealnie pod ich potrzeby — mówi Mateusz Chmielewski i zachęca do zapoznania się ze szczegółową ofertą firmy Chmielewski Ubezpieczenia i Finanse na jej stronie internetowej lub profilu facebook’owym.2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5