Ślubowanie uczniów klas I w Szkole Podstawowej nr 2 w Ełku

2014-10-24 22:43:59(ost. akt: 2014-10-24 22:46:11)

Autor zdjęcia: Szkoła Podstawowa nr 2 w Ełku

W naszej szkole odbyło się uroczyste ślubowanie klas pierwszych, w którym udział wzięli: dyrekcja szkoły, zaproszeni goście, rodzice oraz siedem klas pierwszych wraz z wychowawcami.
Wszyscy uczniowie pięknie wystrojeni, dobrze przygotowani i z dużym zaangażowaniem emocjonalnym, pomyślnie wykonali postawione przed nimi zadania i złożyli uroczyste ślubowanie na sztandar szkoły.
Ślubowali:
być dobrym Polakiem,
uczyć się w szkole jak kochać Ojczyznę,
być dobrym i uczciwym uczniem,
stosować zasady obowiązujące w szkole,
rozwijać siebie, swoją wiedzę i umiejętności,
być dobrym kolegą,
swym zachowaniem sprawiać radość rodzicom i nauczycielom.

Po ślubowaniu pani dyrektor Małgorzata Kopiczko i pan prezydent Tomasz Andrukiewicz dokonali uroczystego pasowania na ucznia.
Od tej chwili 152 pierwszoklasistów stało się pełnoprawnymi uczniami Szkoły Podstawowej nr 2 im. I Dywizji Tadeusza Kościuszki w Ełku. Każda klasa otrzymała upominek ufundowany przez panią dyrektor i pana prezydenta oraz pamiątkowe dyplomy od wychowawców.

Uroczystość zakończyła się słodkim poczęstunkiem przygotowanym przez rodziców.

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz klikając na elk.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym roku strony. Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij tutaj Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna


Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: sp2elk

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5