Konkurs plastyczny z okazji "Dnia Ziemi"

2016-04-25 09:51:10 (ost. akt: 2016-04-25 10:24:54)
19 kwietnia w Dźwierzutach odbył się konkurs plastyczny z okazji Dnia Ziemi "Piękno natury Dźwierzut". Dzieci i młodzież gimnazjalna biorąca udział w konkursie podniosła w ten sposób swoją świadomość ekologiczną oraz zwróciła uwagę na ochronę środowiska.
19 kwietnia w Gminnym Ośrodku Kultury w Dźwierzutach odbył się konkurs plastyczny z okazji Dnia Ziemi "Piękno natury Dźiwerzut" pod kierunkiem instruktora Anny Weichhaus. Poprzez organizowanie konkursu organizatorzy chcieli zwrócić uwagę młodych ludzi na ochronę środowiska, podniesienie świadomości ekologicznej społeczeństwa i pokazać jak duży wpływ na środowisko ma działalność człowieka. W konkursie udział wzięli dzieci i młodzież gimnazjalna, którzy zostali nagrodzeni upominkami ufundowanymi ze Starostwa Powiatowego w Szczytnie z Działu Promocji Pani Agaty Popielarz - Dzielskiej.

Osoby nagrodzone to:
Julia i Zuzia Bartnikowskie
Justyna Kozłowska
Sylwia Samsel
Patrycja Sobocińska
Kacper Kowalczyk
Sandra Plóciennik
Zuzia MajewskaCzytaj e-wydaniePochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna


2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5