W Dźwierzutach wystartowała Gminna Liga Sołecka

2015-05-02 10:32:03 (ost. akt: 2015-05-02 10:45:20)

Autor zdjęcia: GOK Dźwierzuty

10 drużyn wzięło udział w inauguracji Gminnej Ligi Sołeckiej Gminy Dźwierzuty 2015. Liga wystartowała 1 maja na Orliku w Dźwierzutach.
W rozgrywkach biorą udział: Dźwierzuty: ADRENALINA, GKS - młodziki, OLD BOYE, OSTRA EKIPA, TARGOWO TAURUSY, RUMY, RAŃSK, ZALESIE KORMORAN, NOWE KIEJKUTY COCO JAMBO, ORZYNY WWW.PL.
Inaugurację GLS prowadziła dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Dźwierzutach Danuta Kuchcińska, mecze sędziował instruktor GOK Jarosław Szpyrka, opiekę medyczną zapewnił Adrian Gołyś , OSP Dźwierzuty.
Na inauguracji nie zabrakło miejscowych władz w osobach: sekretarz gminy Mariusz Woźniak, przewodniczący Rady Gminy Arkadiusz Nosek, radni: Danuta Gutysz, Jacek Kandybowicz, sołtys Dźwierzut Leszek Kalinowski wraz z Radą Sołecką.
Gminny Ośrodek Kultury w Dźwierzutach serdecznie dziękuje zawodnikom drużyn za liczny udział w kolejnej edycji Gminnej Ligi Sołeckiej oraz przybyłym gościom za obecność i doping podczas inauguracyjnych meczów.
Klasyfikacja I kolejki:
Rumy - Coco Jambo - 2:0
Rańsk - Zalesie - 2:0
Adrenalina - Targowo - 7:0
Orzyny - Ostra Ekipa - 3:2
Rozgrywki ligowe odbywać się będą w dwóch turach: wiosenno-letniej i jesiennej. Podsumowanie Ligi nastąpi w październiku w sali widowiskowej GOK.

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ".Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5