Zagraj z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy w Działdowie

2022-01-26 11:46:58(ost. akt: 2022-01-27 13:46:44)

Autor zdjęcia: www.wosp.org.pl

Już w niedzielę 30. finał WOŚP. W tym roku gramy dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. Zachęcamy do włączenia się w akcję!
Finał WOŚP w Działdowie
Na ulicach Działdowa, ale także w Burkacie, Ruszkowie, Uzdowie, Turzy Wielkiej, Sławkowie, Grzybinach, Lipówce, pojawi się 110 wolontariuszy, wyposażonych w puszki, identyfikatory i serduszka. O godz. 16:00 na parkingu przy Orlenie, tzw. ,,Stary Bazar" odbędzie się impreza WOŚP z Cars Team Działdowo. W programie zlot samochodów po tuningu, głośna muzyka, różne konkurencje, licytacje, słodki poczęstunek oraz ciepła herbata.
Na Allegro można wylicytować duet wodzirej/dj, żeby wyszukać aukcję wystarczy wpisać: DJ/wodzirej Pavlo i Kalin na twoją imprezę.
O godz. 18:00 w SP nr 1 przy ul. Jagiełły 33 odbędzie się licytacja na rzecz WOŚP. Wylicytować będzie można m.in. koszulki, zegar, kalendarz, podobiznę Jurka Owsiaka, komodę, złote i srebrne serduszka, vouchery na przejażdżkę zabytkową Warszawą, vouchery do butiku czy na trening piłkarski.
Około godz. 20:00 tradycyjnie - Światełko do nieba.

red.

Finał WOŚP w Rybnie
W niedzielę 30 stycznia o godz. 17:00 w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Rybnie odbędzie się 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wszystkich chętnych, aby wspomóc nas w jakikolwiek sposób (przekazując rzeczy na licytację czy pomagając w obsłudze imprezy) zapraszamy do OSiR w Rybnie. Czekamy na wasze propozycje.
Jednocześnie informujemy wszystkich zainteresowanych przekazaniem przedmiotów na licytację, że można już oddawać je do Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rybnie przy ul. Sportowej 24A.

UG Rybno2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5