Wakacyjny Piknik Rodzinny w Grądach z udziałem policji

2021-07-19 16:06:30 (ost. akt: 2021-07-19 16:09:09)
policjantka

policjantka

Autor zdjęcia: policja

Policjanci z powiatu działdowskiego uczestniczyli w Pikniku Rodzinnym w Grądach w gminie Rybno. Dla uczestników imprezy wystawiono policyjny namiot i radiowóz z Posterunku Policji w Rybnie.
W minioną sobotę (17 lipca 2021r.) na terenie gminy Rybno w miejscowości Grądy odbył się Piknik Rodzinny, w ramach którego m.in. odbyły się bieg Tropem Wilka na 5 km i inscenizacja bitwy o Grądy. Do udziału w Pikniku zaproszono również policjantów z powiatu działdowskiego. Policjanci wystawili policyjny namiot i radiowóz zachęcając uczestników imprezy do odwiedzania stoiska Policji.

Kierownik Posterunku Policji w Rybnie wraz z oficerem prasowym KPP w Działdowie udzielali zainteresowanym odpowiedzi na nurtujące ich pytania, w tym dotyczące rekrutacji do i służby w Policji. Dzieciom i dorosłym rozdawano elementy odblaskowe w postaci breloków, a dla najmłodszych czekały kolorowanki edukacyjne dotyczące właściwego zachowania na drodze. Uczestnicy pikniku mieli możliwość zrobienia sobie odcisków palców i sprawdzenia swoich sił w prawidłowym poruszaniu się z założonymi alkogoglami. Policjanci rozdawali ulotki dotyczące m.in. „Bezpiecznego wypoczynku w lesie”, „Narkotyki i dopalacze zabijają”, „Nie jesteś na sprzedaż” i zachęcali do udziału w konkursie „Artystyczny PrzeWODNIK”.

KPP Działdowo

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5