Brawa dla przyrodników [zdjęcia]

2017-11-08 12:00:00 (ost. akt: 2017-11-08 08:20:42)

Autor zdjęcia: archiuwm szkoły

W Zespole Szkół nr 1 w Działdowie odbyły się I Konkursy Przyrodnicze dla szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.
Konkursy zostały podzielone na dwa etapy: testową i praktyczną.
W sumie w obu konkursach udział wzięło18 uczniów z sześciu szkół powiatowych. Na zwycięzców poszczególnych poziomów czekały atrakcyjne nagrody ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Działdowie. Każdy uczestnik konkursu otrzymał także upominki od sponsora. Zwycięzcami poszczególnych poziomów byli:
Poziom gimnazjalny: pierwsze miejsce Miłosz Keczmerski – Szkoła Podstawowa w Burkacie, drugie Gabriela Strzelewska – Zespół Szkół w Narzymiu trzecie Kacper Czajkowski – Szkoła Podstawowa w Burkacie.

Poziom ponadgimnazjalny: pierwsze miejsce Oliwia Balicka – I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w Działdowie, drugie Natalia Ogrodnik – I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w Działdowie, trzecie Partycja Lech – II Liceum Ogólnokształcące z oddziałami Dwujęzycznymi w Działdowie

Organizatorzy: dyrektor ZS nr1 Magdalena Kamińska,
Anna Jewartowska nauczyciel chemii i fizyki, Iwona Grzechowiak–Jędrzejko nauczyciel biologii, Iwona Szatkowska nauczyciel biologii i chemii, Jolanta Kosiarska nauczyciel geografii, Jakub Sontowski nauczyciel geografii.


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij


2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5