190 cyklistów wzięło udział w XVI Rodzinnym Rajdzie Rowerowym w Działdowie [film. zdjęcia]

2017-06-25 12:03:54 (ost. akt: 2017-06-25 12:05:43)

Autor zdjęcia: Karol Wrombel

Trasa rajd liczyła około 30 km. Pojechało 190 rowerzystów. Rajd zorganizował Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Działdowie.


– Impreza była bardzo udana. Mieliśmy bardzo dużo startujących. W tym roku udział wzięło 190 rowerzystów, którzy przejechali trasę rajdu – powiedział dyrektor MOSiRu Grzegorz Kaszubski. – Już dzisiaj zapraszam na kolejną imprezę rowerową - Jesienny rajd rowerowy - na przełomie sierpnia i września.

Tegoroczna trasa rajdu była następująca: Działdowo (start Pl. Mickiewicza), Księży Dwór, Prusionowo, Gnojno, Petrykozy, Rywociny, Kurki, Księży Dwór, Działdowa z metą w Parku HDK.
Na mecie rajdu na uczestników czekały kiełbaski z grilla i napoje. Rozlosowano także dwa rowery i nagrody upominki.
Rowery trafiły do dwóch pań: Adrianny Kłosowskiej i Jolanty Szemplińskiej.
A nagrody pocieszenia do Adama Wójtowicza, Tomasza Duchny, Barbary Piotrowskiej, Mikołaja Siemiona, Piotra Wenta, Zbigniewa Żywca, Cypriana Kaszuby, Kamila Sosnowskiego, Wioletty Kasprowicz i Piotra Nadarzyńskiego.
Najliczniejsza rodzina jechała w sześcioosobowym składzie, byli to Państwo Radzymińscy, Araś (Józef, Alina, Łukasz, Joanna, Mikołaj, Franciszek)

kw


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5