Odjazdowy Bibliotekarz – rajd rowerowy [film, zdjęcia]

2017-06-11 11:32:50 (ost. akt: 2017-06-10 16:54:04)

Autor zdjęcia: Karol Wrombel

Trasa tegorocznego rajdu rowerowego Odjazdowy Bibliotekarz wynosiła około 10 km i przebiegła ulicami Działdowa. Rajd wystartował i skończył się pod Miejską Biblioteką Publiczną w Działdowie.


Po rajdzie na terenie MBP (organizatora imprezy) na uczestników czekały kiełbaski z grilla i ciasta. Była także wspólna zabawa.

– Odjazdowy Bibliotekarz to kampania, w ramach której organizowane są przejazdy rowerowe bibliotekarzy, czytelników oraz miłośników słowa pisanego, bibliotek i rowerów, połączone są z animacją czytelnictwa i promocją aktywnego modelu życia – mówi dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Działdowie Justyna Lytvyn. – Dziękujemy wszystkim za wzięcie udziału w akcji. Zapraszamy za rok.

Sobotni (10 czerwca) rajd został zorganizowany przez Miejską Bibliotekę publiczną w Działdowie przy współpracy partnerów: bibliotek szkolnych z Gimnazjum nr 1 i Gimnazjum nr 2 w Działdowie, Szkoły Podstawowej nr 3 w Działdowie, Zespołu Szkół nr 2 i Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Działdowie, Powiatowej Biblioteki Pedagogicznej w Działdowie, Księgarni ABC Książnica Polska w Działdowie i Aresztu Śledczego. Pod honorowym patronatem burmistrza Działdowa.

kwCzytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5