Ciekawa Gra Miejska z nagrodami

2017-05-21 14:55:04 (ost. akt: 2017-05-21 11:07:30)
Organizatorem Gry Miejskiej „Polacy nie gęsi, czyli powiedzenie i przysłowia polskie” jest Fundacja Nasza Historia, Działdowska Agencja Rozwoju i Biblioteka Publiczna w Działdowie.

Celem gry jest przybliżenie dzieciom najpopularniejszych powiedzeń i związków frazeologicznych, z którymi mają do czynienia na co dzień. Zadaniem uczestników Gry jest poruszanie się pomiędzy poszczególnymi Punktami Kontrolnymi oraz wykonywanie następujących po sobie zadań. Udział w Grze jest bezpłatny. Po trasie Gry zespoły poruszają się pieszo.
— Zapraszamy do uczestnictwa dzieci porzedszkolne i młodzież szkolną. W celu zgłoszenia uczestnictwa prosimy o informację do dnia 26 maja 2017 roku (lub do momentu wyczerpania miejsc) pocztą elektroniczną: kontaktnaszahistoria.org (w treści należy podać imię i nazwisko dziecka, wiek z dopiskiem Działdowo — mówi Ewa Kamińska z Centrum Kształcenia Ustawicznego. — Każdy uczestnik, który uzyska w pełni wypełnioną kartę z punktów kontrolnych otrzyma upominek.
Gęsi podobno uratowały Rzym, ale co mają wspólnego z Polakami? Czy można wylać dziecko z kąpielą i po co udawać Greka? Na wszystkie pytania znajdziemy odpowiedź już w sobotę - 27 maja 2017 r.
Serdecznie zapraszamy i czekamy na Wasze zgłoszenia.


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5