Gimnazjalisto, nie wiesz jaką szkołę wybrać? Idź na giełdę szkół

2016-04-07 09:06:41(ost. akt: 2016-04-07 09:22:09)
Zapraszamy uczniów klas trzecich gimnazjów i ich rodziców na XIV Giełdę Szkół Ponadgimnazjalnych, która odbędzie się w piątek (8 kwietnia) w godz. 9.00-13.00 w Starostwie Powiatowym w Braniewie (Pl. Józefa Piłsudskiego 2, sala 116).
Wybór dalszego kierunku kształcenia jest niebywale trudną decyzją, przed którą staje młody człowiek kończący edukację na poziomie szkoły gimnazjalnej. Młodzież potrzebuje rzetelnych informacji, porad, które pomogą jej z pełną świadomością podjąć tę jedną z najważniejszych decyzji życiowych.

Na Giełdzie młodzież zapozna się z ofertą edukacyjną wszystkich szkół ponadgimnazjalnych powiatu braniewskiego oraz warunkami rekrutacji do klas pierwszych w roku szkolnym 2016/2017.

Dodatkową atrakcją Giełdy będzie prezentacja sprzętu i pojazdów znajdujących się na wyposażeniu służb mundurowych działających na terenie naszego powiatu. Młodzież będzie miała możliwość zapoznania się ze specyfiką pracy tych jednostek.

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się  informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie.   Pomogę: Igor Hrywna

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5