Planeta Kobiet w Bisztynku

2016-03-02 07:33:27 (ost. akt: 2016-03-02 07:38:44)
W sobotę 5 marca 2016 r. w ośrodku kultury w Bisztynku będziemy obchodzili Dzień Kobiet. Na estradzie pojawią się głównie panowie , mieszkańcy Bisztynka i okolic. To co zaprezentują jest ścisłą tajemnicą.
Już 5 marca o godz. 16 w ośrodku kultury w Bisztynku dojdzie do niezwykłego wydarzenia. Zapraszamy na imprezę pod nazwą "Planeta Kobiet czyli marzec w Bisztynku".

Będzie to świętowanie Dnia Kobiet i oddanie należnego hołdu i czci piękniejszej części ludzkości. Dlatego na scenie i estradzie pojawią się postacie wybitnie uzdolnionych choć skromnych artystów.

Jeszcze słabo znanych, ale już na ścieżkach kariery artystycznej prowadzących do powszechnego uwielbienia choć zapewne tylko na lokalnym rynku.

Będzie się działo! Wszystko zacznie się od pokazu profesjonalnego makijażu a potem wyłącznie niespodzianki i... krzyk rozemocjonowanych pań. Zapraszamy.

and

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
 Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5