Plenerowy koncert zespołu Malaika

2015-06-25 07:01:49 (ost. akt: 2015-06-25 07:07:34)

Autor zdjęcia: PP/OKiAL Bisztynek

Zapraszamy 27 czerwca o godz. 18:00 (sobota) do parku przy Urzędzie Miejskim w Bisztynku na plenerowy koncert zespołu Malaika.
Zespół tworzą: Anna Dams, Marta Michałowska, Klaudia Piorun oraz Anna Konarzewska. Mają za sobą parę wspólnych występów w LO w Bartoszycach, Piwnicy Artystycznej oraz w Domu Pomocy Społecznej.

Liczą na to, że dalej będą mogły wspólnie grać i śpiewać. - Jesteśmy czterema licealistkami mieszkającymi w czterech różnych miejscach. To szkoła umożliwiła nam połączenie naszych umiejętności, które wcześniej rozwijaliśmy samodzielnie w domu, bądź uczęszczając na zajęcia w MDK-u w Bartoszycach oraz DK w Sępopolu - mówią członikie zespołu.

Dziewczęta grają głównie repertuar zespołów Stare Dore Małżeństwo, Czerwony Tulipan, Hey, Cisza jak ta oraz utwory autorskie, czyli wszystko co nazwać możemy poezją śpiewaną.

Zapraszamy na około godzinny koncert refleksyjnej muzyki w wykonaniu młodych wokalistek i instrumentalistek. Siądźmy na trawie, na kocach, na przyniesionych ze sobą krzesełkach i posłuchajmy dobrej muzyki. Można ze sobą zabrać piknikowe koszyki z dowolną zawartością .

Koncert organizuje Rada Osiedla nr 3 w Bisztynku oraz Ośrodek Kultury i Aktywności Lokalnej w Bisztynku.

Andrzej Grabowski


Źródło: Gazeta Olsztyńska

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5