Praca weterynarza jest nam bliska - gość u uczniów ze Szwarcenowa

2020-01-29 12:18:06 (ost. akt: 2020-01-29 12:22:50)
Na pamiątkowej fotografii z panią weterynarz

Na pamiątkowej fotografii z panią weterynarz

Autor zdjęcia: ZSP Szwarcenowo

Dnia 15 stycznia 2020 roku w Zespole Szkolno Przedszkolnym w Szwarcenowie odbyło się spotkanie klasy II oraz I z Panią weterynarz Magdaleną Rynkowską.
Pani weterynarz przybliżyła dzieciom swoją pracę. Opowiedziała czym na co dzień zajmuje się weterynarz, jakie studia należy skończyć aby móc wykonywać ten zawód. Przybliżyła również dzieciom opiekę nad zwierzętami w szczególności nad psami i uświadomiła, że zwierzęta to żywe istoty, które czują i nie należy je traktować jak zabawki. Pokazała dzieciom również sprzęt, którym bada zwierzęta robi zastrzyki jak również akcesoria służące pielęgnacji zwierząt. Spotkanie zainicjowała pani Angelika Dobek wychowawczyni klasy II. Jeszcze raz dziękujemy Pani weterynarz za wspaniałe spotkanie.

ZSP Szwarcenowo
Na pamiątkowej fotografii z panią weterynarz

Czytaj e-wydanie


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5