Wiosenne spotkania z poezją w Szkole Podstawowej w Bielicach

2018-04-22 11:17:01 (ost. akt: 2018-04-22 11:23:08)
Mali recytatorzy z Bielic, którzy wezmą udział w gminnym konkursie

Mali recytatorzy z Bielic, którzy wezmą udział w gminnym konkursie

Autor zdjęcia: SP Bielice

„Wiersze to jeszcze jeden sposób mówienia do drugiego człowieka" - twierdził Jan Twardowski. Na taką rozmowę, jak co roku, zaprosiły uczniów nauczycielki: Dorota Zdrojewska, Iwona Kozak, Teresa Lewandowska i Emilia Wierzchołowska z okazji Konkursu Recytatorskiego „Spotkania z Poezją”,
Celem konkursu jest kształtowanie wrażliwości na piękno języka polskiego poprzez sztukę recytacji oraz stworzenie dzieciom możliwości zaprezentowania poezji.

Konkursy odbyły się 12 i 16 kwietnia. Wzięło w nich udział 15 uczniów. Wyróżnienia oraz zaproszenia do udziału w gminnym etapie „Spotkania z Poezją” w grupie uczniów klas I-III otrzymali: Kinga Zielińska z klasy I oraz Jakub Truszczyński z klasy III, a w grupie uczniów z klas I-VI: Martyna Ostrowska z klasy VI i Zuzanna Krause z klasy IV. Rywalizację starszej grupy oceniały panie: Ewa Bukowska i Agnieszka Cieplińska, a wyniki ogłosiła pani dyrektor Marzena Gapska.
Gratulujemy i życzymy powodzenia w eliminacjach gminnych 20 kwietnia!

SP Bielice
Mali recytatorzy z Bielic, którzy wezmą udział w gminnym konkursie

Czytaj e-wydanie


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5