Słowna sprzeczka z finałem w... zakładzie karnym?

2021-09-01 14:00:00(ost. akt: 2021-09-01 13:31:57)

Autor zdjęcia: KMP Olsztyn

Awantura z partnerką, będąc pod wpływem alkoholu? To nie mogło skończyć się dobrze. I choć w zasadzie doszło jedynie do słownej sprzeczki, to mężczyzna został zatrzymany i tak. Trafił do aresztu, a wkrótce zostanie przewieziony do zakładu karnego.
Funkcjonariusze zostali wezwani na interwencję do jednej z miejscowości na terenie gminy Biała Piska. Było to we wtorek (31 sierpnia) po godz. 21.00. Zgłaszającą była kobieta. Poinformowała, że potrzebuje pomocy, bo jej nietrzeźwy konkubent się awanturuje.

Na miejscu policjanci przeprowadzili rozmowę zarówno ze zgłaszającą, jak i jej partnerem, który znajdował się pod wyraźnym działaniem alkoholu. Funkcjonariusze ustalili, że między kobietą, a mężczyzną doszło jedynie do słownej sprzeczki.

Interwencja zakończyła się zatrzymaniem konkubenta zgłaszającej. Okazało się bowiem, że 36-letni mieszkaniec gminy Biała Piska jest poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Piszu. Ma do odbycia karę 4 miesięcy pozbawienia wolności za popełnienie przestępstwa kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości.

36-latek trafił do policyjnego aresztu, skąd przewieziony zostanie do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe 4 miesiące.

KPP w Piszu

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5