Wizyta minister Marleny Maląg w powiecie bartoszyckim [zdjęcia]

2023-07-26 08:00:00(ost. akt: 2023-07-26 08:16:00)
Wizyta minister Marleny Maląg w Górowie Iławeckim, w Centrum Barka

Wizyta minister Marleny Maląg w Górowie Iławeckim, w Centrum Barka

Autor zdjęcia: Materiały Centrum Barka

Powiat bartoszycki odwiedziła Minister Rodziny i Polityki Społecznej Marlena Maląg. W Bartoszycach spotkanie z mieszkańcami odbyło się w Młodzieżowym Domu Kultury. Złożyła także wizytę w Górowie Iławeckim, gdzie zwiedziła m.in. Centrum Barka.
Minister Rodziny i Polityki Społecznej Marlena Maląg odwiedziła powiat bartoszycki. Spotkała się z mieszkańcami w Młodzieżowym Domu Kultury w Bartoszycach.
Towarzyszyli jej Andrzeja Śliwka - podsekretarz stanu w Ministerstwie Aktywów Państwowych, poseł Adam Ołdakowski oraz wicewojewoda Piotr Opatowski.

Głównym tematem rozmów były programy rządowe skierowane do polskich rodzin.
Minister Marlena Maląg złożyła także wizytę w Górowie Iławeckim, gdzie spotkała się między innymi z pracownikami i uczestnikami zajęć w Ośrodku Wsparcia Stowarzyszenie "Jesteśmy Razem" — Centrum Barka, do którego uczęszcza 85 osób z terenu Miasta i Gminy Górowo Iławeckie.

— Ten uśmiech na twarzy zarówno uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej i Środowiskowego Domu Samopomocy, jak i wszystkich państwa, tych którzy je prowadzą, opiekunów, mistrzów, którzy wprowadzacie w różne tajniki sztuki... szanowni państwo... jesteście wspaniali — mówiła podczas wizyty w Centrum Barka Minister Rodziny i Polityki Społecznej.
2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5