Warsztaty bożonarodzeniowe w Zespole Szkolno–Przedszkolnym w Bezledach

2022-12-21 07:00:00(ost. akt: 2022-12-21 07:18:52)

Autor zdjęcia: archiwum szkoły

Przygotowania do świąt Bożego Narodzenia ruszyły pełną parą. W Zespole Szkolno–Przedszkolnym w Bezledach podczas warsztatów bożonarodzeniowych uczniowie i wychowawcy klas I – III przygotowywali ozdoby świąteczne.
W czwartek 15 grudnia 2022r. odbyły się w naszej szkole warsztaty bożonarodzeniowe, których organizatorem była p. Marzenna Oziero – Sadowska. Pod jej kierunkiem uczniowie i wychowawcy klas I – III wykonali przepiękne prace, które będą ozdobą naszych domów podczas Świąt Bożego Narodzenia. Uczestniczyli również chętni i zaangażowani rodzice.
Fot. archiwum szkoły

Fot. archiwum szkoły

Za ich pomoc jesteśmy wdzięczni i bardzo dziękujemy. Mamy pochwaliły się swoimi zdolnościami oraz uczyły dzieci wykonywać różne ozdoby. Wspólnie robiliśmy czapki dla Mikołaja, gwiazdki, aniołki z makramy, aniołki z tasiemki, stroiki na drzwi i stoły. Duże wsparcie stanowiły panie z obsługi: p. Tereska i p. Agnieszka.
Fot. archiwum szkoły

Fot. archiwum szkoły

Podczas pracy towarzyszyła nam wspaniała świąteczna atmosfera połączona z rozmowami, śpiewem i słuchaniem kolęd. I tak tworzyliśmy swoje małe arcydzieła, które trafiły na kiermasz szkolny. Pozyskane finanse zasiliły budżety klas I- III oraz niewielki procent Samorząd Uczniowski.
Marzenna Oziero – Sadowska

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5