Zawodnicy Bartoszyckiego Klub Karate Kyokushinkay wywalczyli medale

2021-11-03 10:41:48 (ost. akt: 2021-11-03 11:01:52)

Autor zdjęcia: Bartoszycki Klub Karate Kyokushinkay

30 października w Warszawie odbyła się kolejna edycja Międzynarodowego Turnieju Kokoro Cup. W zawodach uczestniczyło 230 zawodników i zawodniczek z 34 klubów z całego kraju, a także karatecy z zagranicznych ekip.
W tak prestiżowej imprezie i szacownym gronie nie zabrakło reprezentantów Bartoszyckiego Klub Karate Kyokushinkay. Zawodnicy walczyli w przepisach WKO (wszystkie kopnięcia na strefę górną).

Fot. Bartoszycki Klub Karate Kyokushinkay

Bartoszycka ekipa tym razem liczyła 3 osoby, z czego dwóch zawodników wywalczyło medale. Aleksandra Baranowska w kat. kadetek stoczyła dwa dobre pojedynki kwalifikując się do finału. Niestety, po trzeciej walce sędziowie wskazali na jej rywalkę.

Fot. Bartoszycki Klub Karate Kyokushinkay

Brązowy medal przypadł naszej juniorce mł. Michalinie Kowalewskiej. Trzeci z zawodników Bartek Podpirka startujący w kat. kadetów niestety przegrał już w pierwszej walce.

Fot. Bartoszycki Klub Karate Kyokushinkay

Już za dwa tygodnie nasi zawodnicy wystartują w mistrzostwach Europy w Oradei, a 20 listopada będą rywalizowali o laury w Ogólnopolskim Młodzieżowym Turnieju Bartoszyce Cup. Gratulujemy i czekamy na kolejne sukcey, osu!

Andrzej Litwin

Źródło: Artykuł internauty

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5