Team Cresovia Górowo Iławeckie grają w nowych strojach

2021-11-03 10:21:58 (ost. akt: 2021-11-03 11:03:58)
Team Cresovia Górowo Iławeckie

Team Cresovia Górowo Iławeckie

Autor zdjęcia: Bartłomiej Matoszko

W sobotę 23. października po długiej przerwie Team Cresovia Górowo Iławeckie wybiegła na parkiet swojej hali. Zespół został wzmocniony kilkoma doświadczonymi zawodnikami z Lidzbarka Warmińskiego i Giżycka
Był to pierwszy mecz rozpoczynającego się właśnie sezonu 2021/2022 III ligi seniorów grupy warmińsko-mazurskiej. Przeciwnikiem wicemistrzów poprzedniego sezonu był SMS Panorama Działdowo. Zanim jednak rozległ się gwizdek oznajmiający rozpoczęcie spotkania, kibice byli świadkami przemiłej uroczystości, która odbyła się na hali.

Leszek Jan Kłębucki, prezes spółki EWIX, która zarządza górowskimi wodociągami, kanalizacją i ciepłownictwem przekazał zawodnikom nowe stroje sportowe. To w nich Cresoviacy reprezentować będą swoje miasto w lidze wojewódzkiej (bo tak inaczej zwana jest III liga).

Jak zgodnie w pomeczowych wypowiedziach twierdzili zawodnicy Cresovii, spotkanie nie stało na najwyższym poziomie.

— Pierwsze spotkania — powiedział Marcin Kaszubat — zawsze niosą za sobą dużą nerwowość i brak sportowej pewności siebie. Dodatkowo w naszych szeregach debiutowało aż czterech zawodników. Udało się jednak opanować nerwy i przechylić szalę zwycięstwa na naszą korzyść.

W tym sezonie III ligi wystąpi 7 drużyn. Oprócz trzech drużyn AZSu Olsztyn (seniorów - spadkowicz z II ligi, juniorów i kadetów) na boiskach Warmii i Mazur zobaczymy również Sunbroker KPS Gietrzwałd, UKS Olimpijczyk Szczytno, SMS Panorama Działdowo i Team Cresovia Górowo Iławeckie. Dwie najlepsze drużyny po zakończeniu sezonu nagrodzone zostaną możliwością rywalizacji w półfinałowych turniejach o awans do II ligi.

Team Cresovia Górowo Iławeckie - SMS Panorama Działdowo 3:1 (17:25, 25:23, 25:21, 25:23)

Team Cresovia (K. Rawski, M. Kulesza, Ł. Mokrski, P. Kulpaka, K. Kotwicki, M. Milewski, J. Karpiński (L), B. Masłowski (L) oraz J. Tatol, J. Kawiecki, K. Koszewski, A. Jachimowicz, M. Grzywiński, M. Kaszubat)

Marcin Kaszubat

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. ELIZABETH WALTER #3079774 3 lis 2021 10:53

    Pożycz teraz od LENDINGTREE®  Inc kontakt: (lendingtreeloans@pm.me) Zmień sposób pożyczania pożyczek za pośrednictwem LendingTree. Od tego czasu LendingTree usprawniło proces pożyczania online i pomogło ponad milionowi osób uzyskać finansowanie, na które zasługują. LendingTree oferuje dostęp do pożyczek osobistych dla pożyczkobiorców o niskich i wysokich dochodach, którzy potrzebują pomocy w kwestiach takich jak dług o wysokim oprocentowaniu, remont domu lub nieoczekiwane wydatki przy oprocentowaniu nawet 3-5% w zależności od rodzaju pożyczki. Łatwo uzyskaj pożyczki bez dużej ilości papierkowej roboty i dokumentów. Pospiesz się teraz i skontaktuj się z nami w sprawie tak upragnionej pożyczki. Szybka odpowiedź mailowa: lendingtreegroupinc@gmail.com

    odpowiedz na ten komentarz

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5