Siedem szkół gminnych wystawiło swoich przedstawicieli

2021-10-22 11:42:41(ost. akt: 2021-10-26 08:10:56)

Autor zdjęcia: UG Bartoszyce

W czwartek, 21. Października na stadionie w Kinkajmach odbyły się gminne zawody w biegach przełajowych. Uczestniczyło w nich siedem szkół z terenu gminy Bartoszyce.
W gminnych biegach przełajowych wzięli udział przedstawiciele siedmiu szkół z terenu gminy Bartoszyce.

W klasyfikacji generalnej zwyciężyła Szkoła Podstawowa w Bezledach. Na II miejscu Szkoła Podstawowa w Kinkajmach, a III miejsce należało do Szkoły Podstawowej w Żydowie.

Fot. UG Bartoszyce

Kolejne miejsca zajęły szkoły:
IV Szkoła Podstawowa Wojciechy,
V Szkoła Podstawowa Krawczyki ,
VI Szkoła Podstawowa Rodnowo,
VII Szkoła Podstawowa Galiny,

Wyniki Gminnych Indywidualnych Biegów Przełajowych Szkół Podstawowych Gminy Bartoszyce:
Dziewczęta kl. IV
I miejsce Czajkowska Diana SP. Kinkajmy
II miejsce Karpińska Angelika SP. Bezledy
III miejsce Chaberek Wiktoria SP. Kinkajmy

Chłopcy kl. IV
I miejsce Emilianów Olaf SP. Bezledy
II miejsce Kazio Wojciech SP. Kinkajmy
III miejsce Dzbeński Szymon SP. Wojciechy

Dziewczęta kl. V
I miejsce Zwierko Antonina SP. Bezledy
II miejsce Anna SP. Żydowo
III miejsce Emilianów Elwira SP. Bezledy

Chłopcy kl. V
I miejsce Sokołowski Jakub SP. Wojciechy
II miejsce Bloch Paweł SP. Bezledy
III miejsce Maciorowski Mateusz SP. Kinkajmy

Fot. UG Bartoszyce

Dziewczęta kl. VI
I miejsce Kosztykiewicz Natalia SP. Kinkajmy
II miejsce Kaźmierczak Maja SP. Galiny
III miejsce Waleszczak Julia SP. Galiny

Chłopcy kl. VI
I miejsce Hamryga Sebastian SP. Bezledy
II miejsce Nikraszewicz Adrian SP. Rodnowo
III miejsce Dziedzicki Bartosz SP. Galiny

Dziewczęta kl. VII
I miejsce Kucharska Magdalena SP. Żydowo
II miejsce Kupis Dominika SP. Krawczyki
III miejsce Sokołowska Nikola SP. Wojciechy

Fot. UG Bartoszyce

Chłopcy kl. VII
I miejsce Skrzypa Maciej SP. Bezledy
II miejsce Fredo Jakub SP. Kinkajmy
III miejsce Gaber Łukasz SP. Wojciechy

Dziewczęta kl. VIII
I miejsce Murawska Małgorzata SP. Żydowo
II miejsce Piechota Julia SP. Żydowo
III miejsce Pajer Zofia SP. Bezledy

Chłopcy kl. VIII
I miejsce Kupisz Paweł SP. Krawczyki
II miejsce Reluga Daniel SP. Bezledy
III miejsce Sokołowski Sebastian SP. Wojciechy

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5