Raport z A Klasy Grupa 3

2021-04-28 12:00:00(ost. akt: 2021-04-28 11:11:46)

Autor zdjęcia: pixabay.com

Wysokie wygrane KS Wojciechy i LKS Reduta Bisztynek, oraz ważny remis GKS Granicy Bezledy z liderem grupy 3 A klasy. Do końca sezonu 7 kolejek, realne szanse na awans nadal mają dwie drużyny z powiatu bartoszyckiego.
KS Wojciechy kontynuują dobrą passę wygrywając na wyjeździe z ostatnim w tabeli LZS Orzeł Czerwonka 0-4. Tym samym drużyna z Wojciech umacnia się na 2 pozycji w tabeli , dającej prawo do gry w barażach o klasę okręgową. Do lidera tracą 5 punktów, ale przed oboma zespołami do rozegrania bezpośrednie spotkanie.

Robert Piecewicz, grający trener KS Wojciechy:

- Atmosfera w drużynie jest bardzo dobra, na treningach widać zdrową rywalizację o pierwszą jedenastkę, co napędza wyniki. W planach przed rundą założyliśmy sobie pierwszą trójkę. Oczywiście chcemy powalczyć o awans, lub powtórzyć historyczny sukces klubu, jakim była gra w barażach. Jeżeli na koniec sezonu okaże się, że będziemy na 3 miejscu, to też nie będzie tragedii. Jednak do tego daleka droga, skupiamy się na najbliższym meczu.

GKS Granica Bezledy na własnym boisku remisuje z liderem KS Leśnik Nowe Ramuki 1-1. Goście szybko zdobyli prowadzenie, jednak pod koniec pierwszej połowy Granica zdołała wyrównać. Wynik nie zmienił się do końca spotkania. Granica do drugiego miejsca w tabeli traci 7 punktów. Przed nimi teoretycznie łatwiejsze mecze, więc kwestia walki o awans jest dla klubu otwarta.

LKS Reduta Bisztynek gromi na wyjeździe SKF FC Dajtki Olsztyn 0-7. Czterema golami popisał się zawodnik Bisztynka Kamil Samsel. LKS Reduta Bisztynek znajduje się na 5 pozycji w tabeli z 25 punktami.

pg

Klasa A grupa1
Fot. wmzpn
Klasa A grupa1

18 kolejka Klasa A grupa1
Fot. wmzpn
18 kolejka Klasa A grupa1

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5