Mistrzostwa Bartoszyc w Futsalu mają zostać dokończone w formie dwudniowego turnieju [NOWY TERMINARZ]

2021-01-20 09:15:26(ost. akt: 2021-01-20 14:05:00)

Autor zdjęcia: Sławomir Kirkuć/BOSiR

Bartoszycki Ośrodek Sportu i Rekreacji, wspólnie z kapitanami drużyn, zdecydował o formie dokończenia mistrzostw miasta w futsalu im. Stefana Pszczoły.
Rozgrywki zostały przerwane pod koniec grudnia, po rozegraniu ośmiu kolejek, z powodu wprowadzonych przez rząd obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa, a które zakazywały m.in. organizacji amatorskich rozgrywek sportowych.

Spotkanie z kapitanami drużyn odbyło się we wtorek 19 stycznia. Udział w nim wzięli przedstawiciele ośmiu zespołów.

Razem z kierownictwem BOSiR-u ustalono, że mistrzostwa zostaną dokończone w formie dwudniowego turnieju w drugi weekend lutego. W sobotę rozegrane zostaną mecze eliminacyjne na zasadzie: 2. miejsce — 15. miejsce, 3. miejsce — 14. miejsce itd. Wolny los na tym etapie będzie miał lider 20 BBZ. Niedziela to ćwierćfinały, półfinały, mecz o 3. miejsce oraz finał.

Uwaga! Mistrzostwa zostaną dokończone w ten sposób pod warunkiem, jeśli rząd nie przedłuży obowiązujących obecnie obostrzeń!

Aktualizacja
Po rozmowach z zawodnikami, BOSiR zdecydował się przesunąć godzinę rozpoczęcia meczów w sobotę 13 lutego. Ma to związek z rozgrywaniem tego dnia meczów kontrolnych przez drużyny biorące udział w rozgrywkach Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej. Poniżej poprawiony terminarz.kwk

Źródło: Gazeta Olsztyńska

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5