Zgłoszeń było sześć, ale w turnieju plażowej piłki nożnej zagrały tylko trzy drużyny

2019-08-05 08:35:11 (ost. akt: 2019-08-05 08:51:47)

Autor zdjęcia: Sławomir Kirkuć/BOSiR

Wyglądało na to, że ubiegłoroczna frekwencja podczas turnieju plażowej piłki nożnej w Bartoszycach, kiedy zagrały trzy zespoły, w tym roku zostanie poprawiona o sto procent. Do udziału zgłosiło się bowiem sześć drużyn. Niestety, nie wszystkie stawiły się na boisku przy ul. Kętrzyńskiej.
Z sześciu ekip, do gry gotowych było tylko sześć. — Delux zadzwonił wieczorem dzień wcześniej i odwołał swój udział. FC Orły w sobotę rano przysłały sms-a, że ich też zabraknie. A Szwagry Banie Mazurskie w ogóle się nie odezwały — powiedział Sławomir Kirkuć z Bartoszyckiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Po co więc zawracać głowę organizatorom?

Na boisku stawiły się za to ekipy KSW (Klub Sportowy Wojciechy), FC Porto (z Górowa Iławeckiego) oraz Perełki (wcześniej zgłoszone jako Victorianki). Wobec absencji innych drużyn zdecydowano, że zespoły zagrają mecz i rewanż.

Turniej zakończył się wygraną graczy KSW. Zwyciężyli oni we wszystkich swoich czterech spotkaniach. Drugie miejsce zajęło FC Porto, a trzecie Perełki. Zespoły otrzymały mosiężne statuetki, a najlepsza drużyna medale dla wszystkich zawodników.

Wyniki turnieju
Perełki — KSW 1:9
KSW — FC Porto 6:4
Perełki — FC Porto 0:4
KSW — Perełki 4:1
FC Porto — KSW 3:4
FC Porto — Perełki 2:0

kwk

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

Źródło: Gazeta Olsztyńska

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5