Cztery medale to dorobek startu bartoszyckich karateków podczas turnieju w Wojniczu

2019-05-21 11:30:55(ost. akt: 2019-05-21 11:38:09)
W sobotę 18 maja w Wojniczu odbył się otwarty turniej karate kyokushin Memoriał "Cichociemnych" Spadochroniarzy Armii Krajowej pod patronatem Muzeum Wojska Polskiego. Ogółem w zawodach uczestniczyło 160 zawodników i zawodniczek z 20 klubów z całego kraju.
Bartoszycki Klub Kyokushin Karate reprezentowały cztery zawodniczki i wszystkie wywalczyły medale. Złoty medal zdobyła Amelia Wojciechowicz w kat. młodziczek +50 kg, która w finale pokonała inną reprezentantkę BKKK — Michalinę Kowalewską.

Srebrny medal zdobyła również Patrycja Włodarczyk w kat. junior open, a brązowy przypadł Lenie Murawskiej w kat. dzieci -30 kg.

Andrzej Litwin, trener BKKK: — Cieszy mnie kolejny dorobek medalowy zawodników klubu. Szkoda trochę, że dwa finały odbyły się z u działem naszych karateczek, ponieważ Patrycja Włodarczyk przegrała z Martą Zawadzką z Lidzbarka Warmińskiego.

Dla nas to jeszcze nie czas na wakacje. Już 8 czerwca przed nami turniej w Korszach z udziałem wielu klubów oraz reprezentacji Rosji, z którą nawiązaliśmy stałą współpracę, a także mistrzostwa Europy 27-30 czerwca w Pradze.

red.


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

Źródło: Gazeta Olsztyńska

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5