Przed nami III Memoriał Andrzeja Szyszko w Piłce Ręcznej. Zobacz terminarz spotkań

2018-09-27 12:18:27(ost. akt: 2018-09-27 12:27:57)
W sobotę 29 września rozegrany zostanie III Memoriał Andrzeja Szyszko w Piłce Ręcznej. Turniej odbędzie się w Gminnej Hali Sportowej w Bezledach. Udział w nim weźmie sześć drużyn.
Memoriał będzie miał międzynarodową obsadę. Wśród uczestników znalazły się bowiem rosyjski Jantar Kaliningrad, litewski HC Dzukija Alytus oraz drużyna z białoruskiego Mińska. Stawkę uzupełnią Masters Warszawa (tegoroczny mistrz Polski masters 50+), Przyjaciele Gołdap i Stowarzyszenie Miłośników Szczypiorniaka Bartoszyce, które wygrało przed rokiem.

Drużyny zagrają systemem każdy z każdym. Zwycięstwo będzie premiowane trzema punktami. W przypadku remisu, zespoły wykonywać będą rzuty karne. Po takim rozstrzygnięciu wygrany zespół otrzyma 2 punkty, przegrany 1.

kwk

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

Źródło: Gazeta Olsztyńska

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5