Pierwszy w tym roku start załogi Chrzanowski/Binięda. ZOBACZ FILM

2016-04-13 08:55:10 (ost. akt: 2016-04-13 08:58:40)
Przygotowująca się do sezonu w Szutrowym Pucharze Polski olsztyńsko-bartoszycka załoga Sebastian Chrzanowski/Adam Binięda wzięła udział w szutrowym rally sprincie w Nowym Mieście Lubawskim.
Wyścig szutrowym odbył się na autodromie (torze szutrowym), który załogi pokonywały trzykrotnie. Chrzanowski i Binięda zakończyli rywalizację na 2. miejscu w klasie "gość", choć obaj akurat nie przywiązywali do tego najwięcej uwagi.

Adam Binięda: — Od ostatnich treningów, przeprowadzanych jeszcze na lodzie i śniegu, minęło trochę dni. Od tego czasu auto przechodziło przegląd i remont przed sezonem, aż w końcu przyszła pora na zaliczenie paru kilometrów po szutrze.

Takim pierwszym testem były okręgowe zawody na torze szutrowym w Nowym Mieście Lubawskim. Potraktowaliśmy je typowo pod względem sprawdzenia auta. Nie interesowały nas miejsca ani za bardzo czasy. Chcieliśmy zobaczyć, jak pracuje auto na konkretnym zawieszeniu oraz oponach. Oczywiście jak to bywa na początku, trochę brakowało płynności w jeździe. Jeszcze próbujemy łapać odpowiednie tempo.

Następny sprawdzian podczas zawodów planujemy za dwa tygodnie, gdzie, mam nadzieję, pojedziemy już na nowych oponach i wyeliminujemy parę błędów które przytrafiły nam się teraz.


Materiały prasowe załogi

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
 Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5