Emocjonujący weekend za nami

2017-11-28 07:41:25 (ost. akt: 2017-11-28 08:24:42)

Autor zdjęcia: Szkoła Podstawowa w Windzie

Wszystko rozpoczęło się w piątkowe popołudnie, które obfitowało w artystyczne zmagania uczniów Szkoły Podstawowej w Windzie z koleżankami i kolegami z pozostałych szkół w gminie w ramach konkursu „Mam Talent”.
Ich niekwestionowane zwycięstwo, uhonorowane przez jury zarówno nagrodami jak i licznymi pochwałami i gromkimi brawami publiki zakończyło ten dzień.

Sobotni wieczór dostarczył z kolei sportowych emocji. Uczeń klasy III gimnazjum Hubert Wardak, startujący w barwach Ludowego Klubu Sportowego „Niedźwiedź”, brał udział w Międzynarodowym Turnieju Bokserskim o Puchar Burmistrza Miasta Kętrzyn. Zmierzył się z zawodnikiem z Łotwy i po trudnym pojedynku, odniósł zwycięstwo, które utorowało mu drogę do finału. W niedzielę jego przeciwnikiem był zawodnik z Białorusi. Tym razem Hubert również nie dał szans rywalowi. Przy ogromnym wsparciu kibiców zyskał przewagę na ringu i stosunkiem głosów sędziów 2:1 zdobył złoty medal w klasie Kadet w wadze do 63 kg.
Ponadto walka Huberta została uhonorowana statuetką za postawę kibiców, wśród których byli koledzy i koleżanki ze szkoły wraz ze swymi rodzicami, wychowawczynie, pani Marta i pani Małgorzata, najbliższa rodzina, znajomi i entuzjaści tej dziedziny sportu.

Cieszymy się, że wytrwałość, pracowitość, determinacja, a przede wszystkim pasja Huberta pozwoliły mu odnieść tak wielki sukces.

Fot. Szkoła Podstawowa w Windzie
Zobacz zdjęcie w pełnym rozmiarze

Fot. Szkoła Podstawowa w Windzie
Zobacz zdjęcie w pełnym rozmiarze

Fot. Szkoła Podstawowa w Windzie
Zobacz zdjęcie w pełnym rozmiarze

Fot. Szkoła Podstawowa w Windzie
Zobacz zdjęcie w pełnym rozmiarze


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknijTen tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: SPWinda

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5