Powitanie nowego roku szkolnego w Lisach

2017-09-06 19:49:49 (ost. akt: 2017-09-06 19:54:00)

Autor zdjęcia: Archiwum SP Lisy

4 września na uroczystym apelu społeczność naszej szkoły powitała nowy rok szkolny 2017/2018. Reforma oświaty spowodowała, że ten rok przywitaliśmy w wyjątkowo licznym gronie zarówno uczniów, jak i nauczycieli.
Uroczystość, zgodnie z naszą tradycją, rozpoczęła się od wniesienia pocztu flagowego, odśpiewania hymnu i uroczystego zameldowania przez przewodniczącą samorządu szkolnego gotowości uczniów do pracy w nowym roku szkolnym.

Następnie zabrał głos dyrektor szkoły Bogdan Chomyn, który powitał zgromadzoną młodzież, rodziców i nauczycieli. Szczególnie serdecznie powitał pierwszoklasistów i wyjątkowo liczną grupę przedszkolaków. Dyrektor przedstawił nowo zatrudnionych nauczycieli oraz krótko przypomniał dokonania i osiągnięcia szkoły w ubiegłym roku. Podziękował także sponsorom, dzięki którym szkoła w tym roku wzbogaci się o nowe pomoce multimedialne i dodatkowe wyposażenie sali komputerowej.

Na koniec dyrektor szkoły złożył życzenia samych sukcesów w nowym roku szkolnym wszystkim uczniom, a nauczycielom satysfakcji z pracy. Uroczystość zakończyła się wspólnym odśpiewaniem naszego szkolnego hymnu "Gospodarze". Dalsza część uroczystości przebiegała już w klasach, gdzie młodzież z radością witała koleżanki i kolegów oraz swoich wychowawców.
Dorota Derkowska


2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5