Wegańska restauracja zniknie z kulinarnej mapy Olsztyna. Co powstanie w jej miejscu?

2023-11-17 12:36:27(ost. akt: 2023-11-17 15:29:09)

Autor zdjęcia: Zbigniew Woźniak

Po wielu wzlotach i upadkach wegańska restauracja BoNoBo, która mieściła się w olsztyńskim teatrze, znika z kulinarnej mapy stolicy Warmii i Mazur. Czy w tym samym miejscu powstanie nowe, smaczne miejsce? Teatr ma już plan.
Jak poinformowali właściciele BoNoBo, wegańska restauracja kończy swoją działalność. Po wielu przeprawach losowych Asia i Radek podjęli decyzję o zakończeniu działalności.

— Gdy realizowaliśmy to, co sobie wymarzyliśmy, było to wspaniałym czasem... Potem sala pełna gości i nasza wielka radość. Niestety nie minął nawet rok, a byliśmy zmuszeni zamknąć lokal, gdyż wybuchła pandemia covid. Był to dla nas bardzo trudny czas, zamykania-otwierania — czytamy we wpisie w mediach społecznościowych restauracji. — Gdy nasze "supermoce" zmniejszyły się, a nasze zdrowie uległo pogorszeniu, postanowiliśmy zamknąć to miejsce. Jednak gdy odpoczęliśmy, po wizytach w szpitalach, wróciła szalona myśl ponownego prowadzenia lokalu... Prowadziliśmy dzielnie nasz lokal, ale niestety po licznych przeprawach losowych postanowiliśmy zamknąć oficjalnie lokal restauracji w teatrze — informują właściciele.

Czy w tym samym miejscu powstanie nowe, smaczne miejsce? Teatr ma już plan.

— Drodzy, ogłaszamy przetarg na najem lokalu użytkowego w celu prowadzenia usług restauracyjnych w naszym Teatrze — czytamy w mediach społecznościowych teatru.

Wszystko wskazuje na to, że w lokalu po wegańskiej restauracji wciąż będzie można zjeść.

Czekamy zatem z niecierpliwością na informacje o tym, co teraz powstanie w tym klimatycznym miejscu.