UWAGA! Przedłużamy termin!

2023-09-29 08:25:44(ost. akt: 2023-09-29 08:32:33)

Autor zdjęcia: Freepik

Czy masz obywatelstwo polskie? Masz od 18 do 40 lat? Chcesz wziąć udział w krótkiej debacie online na temat przyszłości Polski i UE, a w zamian za swój czas otrzymać voucher Amazon o wartości 20 euro? Debating Europe chce usłyszeć każdy głos w projekcie #2024Voices!

Twój głos się liczy!

Zarejestruj się do 5 października i dołącz do trwającej zaledwie godzinę sesji online z innymi młodymi ludźmi, aby podzielić się swoimi pomysłami na temat zmian, które chcesz zobaczyć w sferze politycznej, gospodarczej, środowiskowej i bezpieczeństwa.

Twój czas zostanie wynagrodzony: poznasz ciekawych ludzi i będziesz mógł/mogła powiedzieć, że przyczyniłeś/aś się do zmian.

Twoje pomysły przekazane zostaną polskim i europejskim decydentom — tak, by każdy głos został usłyszany. Na co czekasz? Zarejestruj się TUTAJ, zanim będzie za późno, możesz wybrać datę i godzinę, która najbardziej Ci odpowiada.

#2024Voices — czyli co?

Projekt 2024 Voices — 2024 Głosy organizowany jest przez brukselski think-tank Friends of Europe/Debating Europe. Wszystko w związku ze zbliżającymi się wyborami do Parlamentu Europejskiego — Friends of Europe/Debating Europe organizuje grupy fokusowe dla obywatelek i obywateli w wieku 18-40 lat z 7 krajów, w tym Polski.
Planują rozmowy na 4 tematy:
- klimat,
- bezpieczeństwo,
- gospodarka
- i demokracja.
Spotkania będą odbywały się online, a deadline na rejestrację to czwartek, 5 października.

Kto chciałby wziąć udział w debatach i dołączyć do wspólnego głosu Europejek i Europejczyków — warto już dziś zarejestrować się TUTAJ.

Więcej informacji można znaleźć TU.

Do zobaczenia na debacie!