Wielkie serce marszałka woj. warmińsko-mazurskiego. Gustaw Marek Brzezin przygarnął bezdomnego kociaka

2023-09-27 11:39:35(ost. akt: 2023-09-27 12:47:36)

Autor zdjęcia: Facebook/ Gustaw Marek Brzezin

W dzisiejszych czasach coraz częściej możemy obserwować, jak osoby publiczne angażują się w działalność charytatywną i pomagają potrzebującym. Jednak nawet w tym szlachetnym kontekście pewne inicjatywy zaskakują nas swoją oryginalnością i niespodziewanym zaangażowaniem. Tak właśnie stało się, gdy marszałek województwa warmińsko-mazurskiego zdecydował się zaadoptować kota.
O wyjątkowej decyzji Gustaw Marek Brzezin poinformował na swoim profilu społecznościowym. Tego nikt się nie spodziewał, bo do domu marszałka trafi mała Fela.

— To był niezwykły koniec dnia pracy. Mała interesantka z charakterem odwiedziła mnie dzisiaj w urzędzie — czytamy na profilu marszałka. — Młodą kotkę przywiozły Pani Marta Kamińska - wójt gminy Barciany i Pani sekretarz Anna Tereszko

Na podjęcie decyzji o adopcji charakternej, przeuroczej Feli nie trzeba było długo czekać. Młoda kotka ma już nowy dom!

Informacja przekazana w mediach społecznościowych o adopcji małej Feli poskutkowała falą pozytywnych komentarzy.

— Piękny przykład. Kochajmy zwierzaki, one potrzebują naszej opieki — czytamy.

— Super decyzja. Będzie miała cudowny dom — pisze kolejna osoba w komentarzach.

— Gratulacje koty są prześmieszne i kochane — czytamy pod postem.

— Panie Marszałku Fela nie mogła lepiej trafić. Ma Pan dobre serducho. Niech Felcia się zdrowo chowa — dodaje kolejna osoba.

Wygląda na to, że uroczy zwierzak będzie nowym współlokatorem kandydata na senatora RP. Ta historia to doskonały przykład na to, że każdy może wnieść swój wkład w dobro społeczeństwa, niezależnie od swojego stanowiska czy pozycji społecznej.