Zaginął Paweł Traut z Olsztyna. Po mieście może poruszać się rowerem

2023-09-26 20:00:41(ost. akt: 2023-09-26 16:20:15)

Autor zdjęcia: KMP Olsztyn

Policjanci prowadzą poszukiwania 39-letniego mieszkańca Olsztyna, który nie nawiązał kontaktu i nie powrócił do miejsca zamieszkania. Każdy, kto posiada informacje, które mogą przyczynić się do odnalezienia 39-latka, bądź ma jakiekolwiek informacje dotyczące miejsca jego pobytu, proszony jest o kontakt z najbliższą jednostką policji.
Funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie prowadzą poszukiwania 39-letniego mieszkańca Olsztyna, który nie nawiązał kontaktu i nie powrócił do miejsca zamieszkania.

Paweł Traut miał wyjść z domu w poniedziałek (25 września). Olsztyńscy policjanci we wtorek (26 września) przyjęli zawiadomienie w tej sprawie.

Z otrzymanych informacji wynika, że 39-latek może poruszać się rowerem. Trwają czynności, które mają na celu ustalenie miejsca pobytu mężczyzny.

Piotr Traut jest średniej budowy ciała, ma około 170 cm wzrostu, jasne, krótkie włosy.

W dniu zaginięcia mógł być ubrany w ciemną bluzę i spodnie dresowe. Mógł mieć przy sobie plecak i portfel z dokumentami.

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu 39-latka, bądź mają jakiekolwiek informacje, które przyczyniłyby się do odnalezienia zaginionego mogą kontaktować się osobiście z najbliższą jednostką policji, telefonicznie pod numerem alarmowym 112, z oficerem dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie - 47 73 134 24 lub bezpośrednio z osobą nadzorującą działania poszukiwawcze dzwoniąc pod nr tel. 605-549-341.


We wtorkowym (26 września) wydaniu Gazety Olsztyńskiej m.in.

Jest szansa na nowy szpital w Olsztynie
Wniosek o uwzględnienie rządowej pomocy na budowę nowoczesnego szpitala w Olsztynie ma jeszcze w tym tygodniu trafić do wykazu prac legislacyjnych rządu. W lobbing na rzecz projektu zaangażowali się czołowi politycy PiS z regionu. Inwestycja jest szacowana na 300 mln zł.

Poszukiwania 66-latki w okolicach SiemianDron pomoże odnaleźć zaginionych
Każdego roku służby poszukują setki zaginionych osób. Pomagają m.in. drony. Aby skuteczniej pomagać w poszukiwaniach, wolontariusze olsztyńskiego Polskiego Czerwonego Krzyża chcą kupić taki sprzęt. Apelują o finansowe wsparcie.

Powstaje coraz więcej tężni solankowych. Co z Olsztynem?
Tężnie solankowe stają się coraz popularniejsze wśród warmińsko-mazurskich samorządowców. W jednych miejscowościach już stoją, w innych są dopiero w planach. Czy na swoje tężnie mogą też liczyć mieszkańcy stolicy regionu?

Jak kupić e-wydanie? Wystarczy kliknąć w zdjęcie jedynki poniżej, lub wejść na kupgazete.pl